Aussie 3 Minute Miracle Reconstructor + můj příběh

28. ledna 2015 v 15:37 | Cherrybumbum |  Kosmetika
Vždycky jsem si myslela, že vlasy jsou jen dlouhé nebo krátké, mastné nebo umyté, vlnité nebo rovné. Že vlasy jsou prostě jen vlasy a tečka. Nikdy jsem příliš nevěřila všem těm reklamám, které nám slibovaly hedvábně hebké vlasy, velký objem nebo prostě jen "krásné vlasy bez lupů". Byla jsem na svoje blonďaté háro celkem i pyšná, byť už asi 8 let kromě návštěv u kadeřnice nepoužívám k jejich vyšušení fén a když mám hodně špatný den, jsem schopná jít spát i s čerstvě umytou, ale hlavně morkou hlavou. Ale naivně jsem si vždycky myslela, že tohle prostě nějak nemůže být poznat. Až do chvíle, kdy jsem jako doprovod vyrazila s kamarádkou do jednoho nejmenovaného pražského studia, které se zabývá prodlužováním vlasů.

Když jsme dorazily na místo, nejprve jsem musela odmítnout vtipnou otázku, zda tam náhodou svoje vlasy nechci nechat. Přece jen jsem měla 2 měsíce před maturitním plesem, takže taková možnost vůbec nepřicházela v úvahu. Pak ovšem nastala další otázka, na kterou do smrti nezapomenu: "Slečno, že vy jste šla večer spát s mokrou hlavou a ráno jste měla vlasy tak zacuchané, že jste je musela rozčesat násilím?" V tu chvíli mě polilo horko, protože přesně tohle všechno jsem právě udělala. Po příjezdu domu jsem se na své úžasné vlasy podívala znovu a v zrcadle viděla, jak moc doslova křičí o pomoc.

Až mě překvapuje, že jsem si té slámy, kterou jsem měla na hlavě, nevšimla už dřív...


Od té doby jsem se snažila chodit spát alespoň s trochu vysušenou hlavou, zkoušela různé kondicionery, ale pořád jsem měla pocit, že to s mými vlasy není zas tak slavné. Navíc jim dává neuvěřitelně zabrat to neustálé barvení!

Až se mi jednou dostala do rukou maska na vlasy od značky Aussie. Přiznám se, že jsem o této značce dříve vůbec neslyšela, ale říkala jsem si, že zkusit se má všechno - horší už to s mými vlasy být snad stejně nemůže, ledaže bych po použití tohoto přípravku snad vyplešatěla. :P

První dojem
Příjemně mě překvapilo skvěle vymyšlené otevírání přípravku. Při prvním použití pouze odstraníte nálepku z dolní části obalu a při dalším použití již stačí lahvičku lehce zmáčkout a můžete si vymáčknout množství, které jen budete potřebovat. Žádná zavírání, která mokrýma rukama nemůžeme otevřít, ani víčka, která se rády kutálí všude možné po koupelně. Bohužel, tento produkt díky svému otevírání patrně není určen pro cestování.

Co mě dále naprosto okouzlilo, byla ta úžasná vůně, která náhle provoněla celou koupelnu. I mé vlasy po aplikaci i umytí voněly i druhý den tak úžasně, že jsem k nim neustále musela čichat (v nestřežených chvílích, samozřejmě!).

Aplikace
Použití této masky je naprosto jednoduché. Je ovšem potřeba neplácat si na vlasy přehnané množství, mohlo by vám to na hlavě nadělat pěkně mastnou paseku. Masku aplikujeme hlavně ke konečkům a po délce vlasů. Nedoporučuji aplikovat masku přímo u hlavy - tento přípravek obsahuje totiž silikony. Po "napatlání" už čekáme 1 - 3 minuty a přípravek můžeme z hlavy opláchnout. Jak pravidelně budete přípravek používat je jen na vás. Já ho třeba používám 1-2x týdně dle potřeby.

Výsledný dojem
I poté, co jsem začala chodit spát s o dost vysušenější hlavou, se mi často stávalo, že jsem ráno vstala a na hlavě jsem měla jedno velké zacuchané vrabčí hnízdo, které jsem byla schopná rozčesávat i 20 minut. A to nemluvím o té spoustě rozčesávacích přípravků, které jsem musela použít.
Po prvním použití přípravku Aussie 3 Minute Miracle Reconstructor jsem ovšem již po probuzení zaznamenala obrovskou změnu - mé vlasy byly snadno rozčesatelné a neuvěřitelně heboučké. Neříkám, že jsem svou hustou hřívu rozčísla jedním tahem, ale už to nebylo to nesnesitelné: zavřít oči a škubnout.

Závěrem
Aussie 3 Minute Miracle Reconstructor má velmi nápaditý a šikovný obal, nádherně voní a již po prvním použití je možné pozorovat rozdíl "před a po". Malý mínus u mě přípravek dostane za obsah silikonů, které se v poslední době snažíme co nejvíce omezit. Pro někoho by mohla být mínusová i cena tohoto produktu - na internetu je možné sehnat jej kolem 170 Kč. Ano, samozřejmě, že existují i levnější přípravky za pár korun, ale nevyplatí se do krásy občas prostě zainvestovat? ;)

Mé hodnocení: 9/10

Foceno dnes - myslím, že rozdíl (alespoň minimální) je zde určitě vidět...

O produktu:
Název: 3 Minute Miracle Reconstructor
Značka: Aussie
Objem: 250 ml
Cena: kolem 170 Kč
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Myslíš si, že jsi líný/á?

Ano
Ne
Odpovím až za chvíli

Komentáře

1 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 28. ledna 2015 v 15:57 | Reagovat

Do článku jsem zapomněla vložit foto "Poté". Jelikož bude asi chvíli trvat, než se ukáže i vám, tak vkládám odkaz na fotku. Btw. Nelekejte se, nechtěla jsem žádnou vyumělkovanou selfie... :D

http://nd06.jxs.cz/105/230/2edd4878b4_100210167_o2.jpg

2 M. M. | Web | 28. ledna 2015 v 16:56 | Reagovat

Máš veľmi pekné vlasy. Ja mám vlnité vlasy a chodím teda pravidelne spávať s mokrou hlavou, to som netušila, že to je také zlé? O_O  O_O

3 Cherrybumbum Cherrybumbum | Web | 28. ledna 2015 v 17:10 | Reagovat

[2]: Prej jo, dokonce že mi můžou ty vlasy začít i hodně padat. Pak si ale říkám, jak je možné, že mi po 8 letech, co takhle chodím spát, že ještě nejsem plešatá :D

4 S-hejvi S-hejvi | Web | 28. ledna 2015 v 21:05 | Reagovat

9 bodů z 10 tak to je slušná pecka! Ty máš ale krásné vlasy :))

5 Polární vlk Polární vlk | Web | 30. ledna 2015 v 12:25 | Reagovat

Já doporučuju barvit vlasy hennou, nebo používat na vyživení vlasů bezbarvou variantu... 100% přírodní a za zlomek ceny, co se tady píše ;)

A nikdy po ničem nemá člověk tak krásné vlasy jako po henně, nikdy... :)

6 Berry Berry | Web | 4. února 2015 v 16:48 | Reagovat

Taky chodívám spát s mokrými vlasy a myslím si, že je mám docela husté a zdravé. A ráno nemívám problém s česáním. Poslední asi dva roky jsem začala teprve používat kondicionér, ale je pravdou, že je nemám tak dlouhé jako ty, a asi proto ještě nemám takové problémy :-) Proto zatím používat masku nepovažuji za nutnost.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama