Únor 2015

Nezávidím, jen se mi to nelíbí

27. února 2015 v 12:06 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Závist, závist, závist.
S tímto slovíčkem se operuje snad každý den. Používá se ve všech možných pádech, jazycích a situacích. Co to vlastně znamená "závidět", je asi dost relativní pojem, jelikož, jak tak zjišťuji, to neví s jistotou nikdo. Ale všichni ho neustále používají, ačkoliv často v takových situacích, kdy se o nějaké závisti skutečně nedá mluvit ani zdaleka.

Já třeba závidím těm, kteří můžou udělat jakýkoliv ksicht a nevypadají při tom na fotce jako brambora před oloupáním.

Recenze: Podvol se

26. února 2015 v 11:55 | Cherrybumbum |  Knížky
Když se mi tato kniha dostala poprvé do rukou a já si na zadní straně přečetla její anotaci, napadlo mě, že se nejspíš bude jednat o nějakou novější verzi "Padesáti odstínů šedi", které jsem sice předtím nečetla, ale měla jsem tu čest vidět film. Dokonce i samotný obal knihy na mě vdechl takovou tu intimní náladu, a tak jsem se nakonec přeci jen rozhodla, nakouknout pod pokličku prvního dílu nové série z dílny Mayi Banks, která má na svém kontě již jednu eroticky laděnou sérii "Bez dechu".

Zdroj: Databazeknih.cz

Ženy patří jen k plotně a muži??

20. února 2015 v 22:26 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Už jako malé děti jsme se setkali s tímto předsudkem - maminka na obrázku vaří, zatímco tatínek sedí u televize, nohy nahoře a pije pivo. Ano, takhle možná mohl vypadat obrázek v nějaké učebnici nebo knize pro předškoláky. Pak jsme nalistovali na další obrázek, zaměřující se na téma domácnost a opět jsme si mohli všimnout, že maminka buď opět vaří nebo uklízí či věší prádlo a tatínek si opět, s prominutím, válí prdel na gauči u televize. Maximálně vyměnil pivo za noviny.
Zdroj: http://cs323631.vk.me/v323631344/b1f5/41IbJyj35gk.jpg

Recenze: Jupiter vychází

19. února 2015 v 17:59 | Cherrybumbum |  Filmy
5. února česká kina uvedla nový sci-fi snímek s názvem "Jupiter vychází". Ačkoliv jsem nikdy nebyla příliš velkým fandou podobných filmů, trailer mě zaujal natolik, že jsem zkrátka neodolala a při nejbližší příležitosti jsem vyrazila do našeho kina. Jak podle mého názoru dopadl film, ve kterém se v hlavních rolích objevili takové hvězdy, jako jsou Mila Kunis a Channing Tatum?

Zdroj: Youtube.com

Debilní kecy okolí, když hubneme

18. února 2015 v 13:18 | Cherrybumbu |  Jak to vidím...
Konečně jsme se do toho daly. Přestaly se cpát sladkým a tučným jídlem, začaly jsme chodit cvičit, pít čistou vodu, jíst zdravé a ,pokud možno, méně kalorické věci a máme zatím ze sebe neuvěřitelně super pocit. Občas máme co dělat, abychom neudělaly nálet na lednici (kde stejně kolikrát nic není), ale zatím se držíme. Ale pak jsou tu tací, kteří mají neustálou potřebu do nás rejpat, utahovat si z nás nebo nám dávat najevo, jak se jim naše změna životního stylu nelíbí. Však to moc dobře znáte...

"1. Hele, kašli na to, stejně to nevydržíš."
Kdo má v blízkém okolí takového člověka, ať pomyslně zvedne ruku TEĎ! Ano, doslova vidím ten prales zvednutých paží. A vlastně je to docela smutné, že kolem sebe máme lidi, kteří místo podpory nás hned shazují. Ale víte co? Kašlete na to. Nakonec - nikde není psáno, že pak dotyční nepřilezou, abychom se s nimi podělili o cenné zkušenosti, jak zatočit se svými kily navíc.

Zdroj: Facebook

Mišmaš minulého týdne

17. února 2015 v 0:40 | Cherrybumbum |  Z mého života
Ahojenky (nemohla jsem si odpustit ten nejblbější pozdrav všech dob),

je to už něco přes týden, kdy jsem do světa vypustila svůj poslední článek. Od té doby jsem na to docela kašlala. Ne sice úplně úmyslně, ale kašlala. Takže jsem se rozhodla strávit nedělní večer tím, že splním pár restů v podobě článku:

1. Ples!!
Minulou sobotu jsme po sto letech vyrazili také jinam, než do práce. Což byl asi důvod, že jsem celý den byla neskutečně nervózní. Ani na vlastní maturák jsem neměla srdce až v krku, dokonce když nad tím tak přemýšlím, byla jsem tenkrát snad jediná, kdo hystericky neplašil, že se bojí jít na nástup, protože ho všichni uvidí.

Co se týče plesu, byla jsem ráda, že jsem se po dlouhé době sešla s alespoň několika bývalými spolužáky, zase si vyslechla drby na ten zbytek, který nedorazil Nevinný, a bylo to opravdu celkem fajn. Dokonce jsem se dostala i taneční parket, na kterém jsem většinou moc dlouho nevydržela, jelikož nejsem zvyklá na vysoké podpatky, ale raději jsem celý večer trpěla, než abych zakopávala své lodičky někam pod stůl a chodila po kulturáku bosa. Tohle prostě neuznávám.

V minulém článku jsem slibovala fotku šatů, tak zde je alespoň malá ukázka. I když jsem si taky mohla stoupnout jinam, než před tmavě zelené dveře.

Proč mě netrápí, že jsem blondýna

6. února 2015 v 14:00 | Cherrybumbum |  Téma týdne
"No jo, blondýna, ta může být ráda, když bude jednou dělat nějakou sekretářku a ještě aby se ostatní báli, že si jednou vypíchne tužkou oko."

"Tak to je jasný, že každej kluk dá přednost blonďatý palici, než obyčejný brunetě..."

"Páni, letošní Miss opět PŘEKVAPIVĚ vyhrála blondýna. No jo, když v porotě sedí samí chlapi, který jsou z nich úplně hotoví, tak se není čemu divit."


Přípravy na sobotní ples... UFF

5. února 2015 v 21:36 | Cherrybumbum |  Z mého života
Bože, i když jsem v tebe začala doufat až před zkouškou z matematiky, prosím, vyslyš mé přání a sešli mi kouzelnou kmotřičku, která mi zajistí krásné šaty, boty, účes, kočár a kočího. A neříkej, že to nejde, Popelka tohle všechno dostala!


Co je, Andy?

2. února 2015 v 17:40 | Cherrybumbum |  Z mého života
Ahoj, ahoj, ahoj!

Dlouho jsem se neozvala s žádným novinkovým článkem. Tak jsem se rozhodla to lehce napravit. Bude malinko souviset i s blogem - dozvíte se, jak to tady bude v nejbližší době vypadat. :)

Takhle to dopadne, když s přítelem hlídáte svou mladší sestřičku :D