Mišmaš minulého týdne

17. února 2015 v 0:40 | Cherrybumbum |  Z mého života
Ahojenky (nemohla jsem si odpustit ten nejblbější pozdrav všech dob),

je to už něco přes týden, kdy jsem do světa vypustila svůj poslední článek. Od té doby jsem na to docela kašlala. Ne sice úplně úmyslně, ale kašlala. Takže jsem se rozhodla strávit nedělní večer tím, že splním pár restů v podobě článku:

1. Ples!!
Minulou sobotu jsme po sto letech vyrazili také jinam, než do práce. Což byl asi důvod, že jsem celý den byla neskutečně nervózní. Ani na vlastní maturák jsem neměla srdce až v krku, dokonce když nad tím tak přemýšlím, byla jsem tenkrát snad jediná, kdo hystericky neplašil, že se bojí jít na nástup, protože ho všichni uvidí.

Co se týče plesu, byla jsem ráda, že jsem se po dlouhé době sešla s alespoň několika bývalými spolužáky, zase si vyslechla drby na ten zbytek, který nedorazil Nevinný, a bylo to opravdu celkem fajn. Dokonce jsem se dostala i taneční parket, na kterém jsem většinou moc dlouho nevydržela, jelikož nejsem zvyklá na vysoké podpatky, ale raději jsem celý večer trpěla, než abych zakopávala své lodičky někam pod stůl a chodila po kulturáku bosa. Tohle prostě neuznávám.

V minulém článku jsem slibovala fotku šatů, tak zde je alespoň malá ukázka. I když jsem si taky mohla stoupnout jinam, než před tmavě zelené dveře.


2.Škola
Minulé pondělí jsem také začala svou dvoudenní školní docházku (ano, opravdu pro mě v úterý škola končí). Na druhou stranu můžu říct, že oba dny pro mě byly naprosto zničující a byla jsem pak ráda za těch pět dní "odpočinku".

Před začátkem tohoto semestru jsem byla nabuzená z úspěšného zkouškového a měla jsem na krátký okamžíček takový ten pocit, že bych v letním semestru měla jít do všeho po hlavě a všechno mi už musí skvěle vycházet - už v tom přeci jen "umím chodit". Abych to zkrátila - stačili dva dny ve škole, abych viděla na kantorech tu neuvěřitelnou touhu po tom nás všechny vyházet. Nebo ne všechny - udělat zkrátka takové to síto a pak jen tiše sledovat, jak ti nejslabší odpadají.
Ale já se nevzdávám - teda jenom občas. Tentokrát jsem však pevně rozhodnutá, že ani tentokrát tím sítem nepropadnu. Ani omylem!

3. Filmy, filmy, filmy
Víte, zrovna nedávno jsem přemýšlela nad tím, kdy naposledy jsem byla v kině. A bum - během posledních 14 dnů jsem byla na celkem 4 filmech, naposledy dnes (HÁDEJTE NA ČEM!!!). Takže jsem se rozhodla, že některé z nich zrecenzuji. Které? Neprozradím :P Nechte se překvapit.

4. Nestíhám číst
Pamatujete, jak jsem si dala za úkol do konce měsíce přečíst 5 knih? Tak poslušně hlásím, že jsem pořád u druhé a nejsem schopná se donutit číst. Neříkám, že je to proto, protože je ta kniha špatná. Jen poslední dobou na knihy nemám absolutně náladu, takže se budu muset šprajcnout a dát se do toho po hlavě. Nemám ráda resty. :(

5. Valentýn
Jsem oslavila v práci (třikrát hurá). Dostala jsem ale růži a rozpůlené srdíčko na klíče s našimi jmény - znáte to, půlku s jeho jménem mám já a on tu druhou. A to jsme si říkali, že "žádný dárky nebudou". Ale radost z toho mám neskutečnou :)

Jaký byl váš týden?? 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Přispěl/a jsi někdy svým článkem na Krásná.cz?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama