Přípravy na sobotní ples... UFF

5. února 2015 v 21:36 | Cherrybumbum |  Z mého života
Bože, i když jsem v tebe začala doufat až před zkouškou z matematiky, prosím, vyslyš mé přání a sešli mi kouzelnou kmotřičku, která mi zajistí krásné šaty, boty, účes, kočár a kočího. A neříkej, že to nejde, Popelka tohle všechno dostala!V sobotu, jak už jsem psala někdy v minulém článku, se chystáme na ples. Sice to není můj maturák, ale neskutečně se těším na to, že se po dlouuuhé době zase podívám mezi lidi. Pokud tedy nepočítám práci, kde mezi všemi těmi nastrojenými slečnami vypadám opravdu jako nějaká ta Popelka - culík, pracovní tričko, které nesluší snad nikomu, a tác. Nádhera opravdu.

Přípravy u mě začínají pomalu vrcholit. Sice nevím, co s vlasama (ale to se dá vždycky nějak pořešit), ale jinak si myslím, že zatím je vše v pohodě. Šaty už visí ve skříni, a čekají, až je vyvenčím a teď jsem dokončila vycpávání svých lodiček. Až teď jsem si musela přiznat, že mám skutečně jednu nohu menší než tu druhou, jinak si nedokážu vysvětlit, proč na jednu botu mi stačily 3 kousky vaty a na tu druhou jsem jich spotřebovala 6.

A ještě předtím jsem to zkusila vyřešit papírovými kapesníčky (takovými těmi tahacími z krabičky), ale když jsem se v tom zkusila pak projít po pokoji, tak jsem zjistila, že je to, jako bych měla v těch lodičkách beton. A abych zakončila svou lodičkovou historku - byla jsem teď celkem ráda, že mám okna v šestém patře a ještě směrem na louku. Nevím, jak by vypadal výraz všech těch čumilů, když by koukali na mě ve vytahaném tričku, teplákách, jak zkouším chůzi v lodičkách, jestli náhodou nepotřebují ještě víc vycpat.

Tak v těhle krasavicích vyrážím v sobotu plesat. Ve skutečnosti jsou neonově růžové, ale takovou barvu už můj mobil nezvládne vyfotit.

Chtěla jsem vám sem dát ještě fotku šatů (nakonec budu mít úplně jiné, než které jsem sem před pár měsíci vkládala), ale protože jsem neuvěřitelná a strašně zlá mrcha, tak jsem se rozhodla, že jí sem vložím až po plese. Ano, také vás všechny moc moc moc miluji!! :-* :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je pro tebe vzhled vždy na 1. místě?

Ano
Ne

Komentáře

1 Adéla Machová Adéla Machová | Web | 6. února 2015 v 8:43 | Reagovat

Každá holka by tu kmotřičku chtěla, takhle před plesem, věřím, že je těžké sehnat hezké šaty a boty ve svém vkusu. :) Fotku šatů určitě přidej, jsem zvědavá.

2 Ronnie Ronnie | Web | 6. února 2015 v 13:01 | Reagovat

Ahoj, čaj jsem si objednala na teatox.cz

3 Péťa Péťa | E-mail | Web | 8. února 2015 v 20:13 | Reagovat

Plesy... ach. Já si teď vybírám nové boty, protože moje staré mi okousal pes. Měla jsem sto chutí toho malého chudáka stáhnout z kůže a udělat si boty z něj, protože sehnat pohodlné lodičky je dost těžké. :D
Ty tvoje jsou zajímavé, ale není to moc můj styl.

4 Berry Berry | Web | 16. února 2015 v 12:38 | Reagovat

Velmi mě zaujaly tvé lodičky - jsou velmi netradiční :-)

5 RichardPouct RichardPouct | E-mail | Web | 13. listopadu 2017 v 0:59 | Reagovat

Doctors have many challenges to face as they are perennially surrounded by patients, diseases, hospital duties and over-extended or odd shift timings. Universally, doctor is considered to be a noble profession and respectable one at that, but a doctor also has to work under immense pressures, emotional strains and other physical challenges.

A regular physician like most of us at some point face will have to deal with personal situations such as important family affairs, family holidays, sickness or pregnancy that may force them to abandon medical duties. At the same time, a hospital or a healthcare facility is also constantly faced with emergency situations that demand all hands on deck round-the-clock. Therefore, every hospital, clinic or nursing home is compelled to hire locum tenens or substitute doctor in order to keep the staffing under control at all times.

In fact, locum doctors are the most valuable asset for the medical community because they provide quality medical care and act as a helping-hand in emergency situations when the medical facilities need them the most.

Unlike regular or permanent doctors, locum doctor jobs are also ideal career options for medical interns and graduates because they offer a wide array of medical exposure in varied medical specialties, work cultures and healthcare systems. Locum jobs are challenging and flexible, thus an increasing number of medical professionals have benefitted from these jobs, so whether one is looking for a family physicians position or in a hospital or in a clinic, locum jobs for doctors are available at all levels and in different healthcare systems.

In addition, being a locum doctor gives a medical professional the control over their working hours, location of work and choice of area of specialisation. Technically, locum positions are not restricted to general physicians but they are also extended to other fields of medical specialisations such as cardiology, neurology and many more.

Travelling can be an integral part of locum jobs, and these distinctive features are a boon for many dedicated medical professionals who are eager to expand their medical careers with loads of multi-cultural medical experiences. The fact that locum agencies in the UK recruit tens of thousands of locums from across the globe in various NHS hospitals, private clinics, nursing homes and other public hospitals speaks volume of the popularity of locum jobs.

Locating or getting a locum tenens job is a simple task as long as you are registered with one of the many reputable locum agencies. These agencies act as the middle man between locum tenens and medical facilities, and they also look after all the details pertaining to travel for locum tenens, accommodation and the nature of locum work.

Thus, maintaining a healthy locum doctor-agency relationship benefits both the parties, and it also increases the probability of getting recommendable employment opportunities and businesses or vice-versa.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama