Typologie holek

11. března 2015 v 23:14 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
U tohoto článku jsem se rozhodla, že se vykašlu na nějaký dlouhý úvod. Jen snad:

UŽ SE OPRAVDU MOC TĚŠÍM, AŽ SE DO MĚ 99 % HOLEK OBUJE, ŽE TATO TYPOLOGIE NENÍ PRAVDIVÁ A ŽE JSEM PĚKNÁ KRÁVA, KTERÁ PÍŠE NESMYSLY. ;)

1. Lehké fiflenky - do této skupiny patřím tak trochu i já. Holky, které prostě rády vypadají dobře. Líčí se, češou se, hezky se oblékají, snaží se mít i upravené nehty... Typické fiflenky. Ovšem tyhle holky znají nějaké hranice. Vědí proto, že je naprostý nesmysl se půlhodiny líčit jen proto, aby mohly jít vynést smetí nebo jim nedělá problém do krámku za rohem jít v teplákách. Proč taky? Jestli máme přitom potkat nějakého prince na bílém koni, tak ať se do nás zamiluje i bez paštiky na ksichtě. ;)

2. Těžké fiflenky - tyhle holky také rády vypadají dobře, ale až moc to přehánějí. Chodí pomalu i spát nalíčené - co kdyby náhodou v noci začalo hořet? Přece by na ulici nemohly vyběhnout jen tak přírodní! Jakmile si zlomí nehet, ví o tom celá místnost. A jakmile si jeden kus oblečení vezmou víc jak 2x, je to důvod k tomu se ho zbavit a rychle si jít koupit něco nového. V tom samém přece chodí jenom socky...


3. Holky, které vzhled neřeší - a taky proč ne? Přece není zločin, když někdo hodinu nepřemýšlí, co si ráno vezme na sebe a když už se rozhodne, tak jestli se mu k tomu hodí nějaké boty. Prostě si vezmou to, na co mají náladu, ráno si akorát vyčistí zuby a umyjí obličej, podle potřeby použijí deodorant a jsou spokojené. Nemají potřebu někomu vyčítat, že příliš o sebe pečuje. Jsou přeci i důležitější věci, třeba to, co má kdo v hlavě (třeba slááámu)

4. Holky, které vzhled neřeší a dávají to jasně najevo - až mi kolikrát přijde, že tahle skupina holek na sebe chce jen upozornit. A protože fiflenek je dneska celkem dost, tak co se neproměnit v Amazonku, která nemá celé dny nic jiného na práci, než vyhledávat články o kosmetice, módě a hubnutí a psát pod to komentáře, jak jsou tyhle věci ztráta času, a že nechápe kravičky, které tohle zajímá. Vědí moc dobře, že vzory by se kombinovat neměly, ale jim přece nikdo nebude poroučet! Tady nejsou na přehlídkovém mole, tak proč by si nemohla vzít kostkatou košili, kostičkovanou sukni a k tomu ty botasky od Adidas? Ony přece nepodléhají něčemu tak ubohému, jako je nějaká móda nebo, nedejbože, vkus.

Zdroj: TADY

5. Holky, které nemají absolutně žádnou soudnost - dlouho a marně jsem přemýšlela, co všechno bych do tohoto odstavce mohla vlastně napsat a vyjmenovat. Myslím ale, že obrázky to vždycky vyjádří naprosto nejpřesněji:

Zdroj: TADY

Zdroj: TADY

6. Holky, které mají až moc soudnosti - "Není tenhle výstřih moc velký?" - "Nejsou ty legíny na tělo?" - "Není ta sukně příliš krátká?" Je vážně moc fajn, že i v dnešní době existují holky, které nevedou image lehké holky, které ze všeho lezou tanga, spodní prádlo a když se posadí, tak z její sukně se stane pásek. Ale to přeci neznamená, že budeme neustále chodit upnuté až ke krku. ;)

7. Zlatokopky - Holky, které si v životě nevydělaly ani korunu, ale považují všechny pracující za neskutečný póvl. Nač také pracovat, když stačí u baru zamrkat na toho chlápka, který je celý ve značkovým a má peněženku plnou kreditek. No a co, že je ženatý a má dvě děti, kabelka od Louis Vuittona je přeci důležitější.
A ty šikovnější si dokonce svůj budoucí cíl i předem prověřují: Do jakého baru chodí, kde pracuje, kam jezdí na dovolené, jaké jsou jeho zájmy..., a pak hurá na lov.

8. Zadek sem, prsa tam - kdybychom si dali tu práci a statisticky zjistili, jaké fotografie tyto dívky nejčastěji umisťují na sociální sítě, pak bychom přišli na to, že z 98 % jsou to fotografie v podprsenkách, jejich velkých výstřihů, kde mají schované ponožky nebo zadečků v tangách. A kdo teď napíše, že na to koukat nemusím, tak ten ať v noci šlápne na kostičku od Lega!

9. Sociální síťařky - Kdo dnes není na Facebooku, jako by nebyl. Kdo nemá Instagram, je naprostá nula. A Twitter? To už naprostá nutnost. Zvlášť pro tyhle holky. Ráno vstanou, napíší status. Obléknou se a než vyrazí do školy, uploadnou nové selfie, ve škole napíší status, jaká je tam nuda a označí tam i všechny své kamarádky... chápete, kam tím mířím, že ano? Všeho moc totiž škodí.

Zdroj: Youtube.com

10. Antimainstreamky - vše, co je populární a oblíbené je špatné. Vlastně by bylo neskutečně fajn, kdyby se zrušilo všechno, co má většina lidí ráda a zůstali tu jen ty věci, které má ráda jen určitá hrstka lidí. Alespoň takto jsem pochopila politiku lidí, kteří spoustu věcí zavrhují s tím, že je to "příliš mainstream". Dokonce i samotný Shakespeare! (?)

11. Tichá voda - o téhle holčině vlastně ani moc nevíte. Pokud je s vámi v jedné místnosti, tak jí ani nevěnujete příliš pozornosti, jelikož je zalezlá ve svém koutku a vystrašeně kouká na ostatní. A když se s ní snažíte navázat konverzaci, tak vám odpoví jen jedním slůvkem, anebo pro jistotu uteče. Taková holčina se vám nejčastěji pak vymluví, že je introvert a vlastně není možné po ní chtít, aby se s vámi normálně bavila. Často pak tento typ hraničí s...

12. Nafoukaná tichá voda - tahle slečna se s vámi také nebude příliš bavit, ale ne proto, že se vás bojí nebo se vás stydí, ale protože jí za to nestojíte. ONA je přeci NĚKDO a VY rozhodně nejste hodni toho s ní vůbec navazovat nějaký kontakt. Pokud jí náhodou nějaký nebožák osloví, tak ho zchladí výrazy typu: "Vypadni! Ztrať se! To mluvíš jako se mnou, jo?" A pak se posadí k Facebooku a napíše statusek o tom, jak je hrozně osamělá.

13. Stalkerky - holky, které milují nějaké zpěváky, zpěvačky nebo kapely. Neustále jezdí po jejich koncertech... vlastně to nezní zas tak strašidelně, že? Ovšem pozor, tyhle holky si totiž každý den přidávají na Facebook novou fotografii svých miláčků s kilometrovým odstavcem o tom, jak je vlastně hrozně miluje. Na jejich koncertech se nespokojí jen s fotografií a podpisem. Ony totiž chtějí do zákulisí a zkamarádit se se svými oblíbenci. Ony s nimi chtějí trávit zbytek svého života, protože jen ony jsou ty největší fanynky. A když je daná celebritka odmítne nebo je ochranka vynese ven jako nežádoucí osobu? Tak pak všechny nahrané fotografie zmizí a všichni si můžou přečíst dvoukilometrový status o tom, jak moc se v daných osobnostech zklamaly. Ale to nevadí, protože si tyhle slečny vždycky vyhlídnou novou oběť.

14. Koule na noze - slečny, které si najdou nového přítele a chtějí s ním trávit svůj veškerý čas. Něco jako Stalkerky, ale tyhle si vystačí s obyčejným klukem, kterého milují tak moc, že kdyby mohly, tak by s ním chodily i na záchod. Celé okolí ví o tom, že ona je ta nejzamilovanější osůbka na světě a že neexistuje lepšího kluka, než toho jejího. Když se pak s ní frajer rozejde, protože potřebuje také trochu prostoru, tak se z ní většinou stane...

15. Zhrzená chuděrka - všude roztrubuje, jak jí daný kluk zničil život, zatímco ona mu dala veškerou svou lásku. Neustále ho atakuje zprávami, jak ho pořád miluje a jakou udělal hroznou chybu, že JÍ opustil. Aby pak vypadala silnější, tak na svůj FB neustále uploaduje statusy, jaká je to silná a vyrovnaná osoba, která už se plně smířila s tím, že jí frajer nechal. Ale co, na tomhle postavila kariéru i samotná Taylor Swift, tak je to asi v pořádku.

Zdroj: TADY

A to je pro dnešek vše, přátelé. Brzy se těšte na pokračování! :P 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Myslíš si, že jsi líný/á?

Ano
Ne
Odpovím až za chvíli

Komentáře

1 Míša Míša | Web | 12. března 2015 v 10:00 | Reagovat

Asi by to kazdy napsal jinak a rozradil jinak a je tam videt i urcita nadsazka, ale ja se u clanku pobavila :) A sebe bych urcite zaradila do trojky:))

2 Hannah Hannah | E-mail | Web | 12. března 2015 v 14:00 | Reagovat

hezký článek :-) ten obrázek s těma legínama, ten mi připomněl tenhle trend legíny a krátká trika...musím říci, že já bych se zařadila mezi holčiny, co se rádi pěkně obléknou, ale nemusí se malovat kvůli půl hodině ve městě. A občas si na sebe vezmi džíny triko mikinu a botasky a jud. A taky jsem typ holky co nemusí mini, ale nechodí zahalená od hlavy k patě. :-) já budu spíš více typů :-D :-D

3 Anika Rodriguez Anika Rodriguez | Web | 12. března 2015 v 17:47 | Reagovat

Ta teď nevím, do jaké skupiny patřím já :D  Já jsem dříve byla ta, která to neřeší, ale čím starší jsem, tím více to řeším. Přece jen vyjít si jako zombie není úplně ideální, ale nijak to nepřeháním. Jsem takový zlatý střed mezi lehkou fiflenou a tím, kdo to neřeší :D
Musím se přiznat, že mi legíny s krátkým trikem vadí. Nemluvě o trikotech :/

4 Elizabeth Elizabeth | Web | 12. března 2015 v 19:01 | Reagovat

Myslím, že sa môžem zaradiť do viacerých typov: rada dbám o svoj vzhľad ale z časti ho neriešim, pretože jednoducho do školy sa nemaľujem. Oblečiem si to, na čo mám náladu. Som tiež taká tichá voda, ale môj problém je skôr to, že ľuďom nedôverujem - doma som ukecaná. :D A často sa bojím, že vyzerám ako nafúkaná tichá voda, pretože toho veľa nenahovorím, ale vôbec nie som nafúkaná. Som proste len tichá. :) Ale pekne napísaný článok.

5 Fleur Hidden Fleur Hidden | Web | 13. března 2015 v 9:37 | Reagovat

Také bych se zařadila do skupiny Lehké fiflenky :D
Článek strašně moc povedený! Máš neskutečně skvělou fantazii! Zkrátka, na tenhle blog se vždycky moc ráda vracím! :-)

6 sw sw | Web | 14. března 2015 v 18:23 | Reagovat

Tak toto... výstižné! Absolutně výstižné! :)

7 Kika Kika | 17. března 2015 v 22:22 | Reagovat

Omg :D

8 Em Age Em Age | Web | 21. března 2015 v 19:17 | Reagovat

Toho "antimainstreamu" si poslední dobou všímám taky, a to u docela dost lidí, bohužel. 8-O Plánuju o tom napsat článek, ale ještě nevím, jak ho pojmu, takže asi až za několik týdnů...

O tom čtvrtém individuu je teď můj aktuální článek. :D Ono by se víceméně dalo vyjádřit k všem těmto kategoriím nějakým článkem. :D

Jinak ten obrázek "factory error". To mě taky sere tohleto. :-D To jsou takové trendy dneska. Říkat "já se nemaluju, nenosím sukně, a nemám žádného kluka, já čtu knihy." A slyšela jsem to TOLIKRÁT! :D Nebo "Nepiju kávu, piju čaj." To mě tak sere! :D

Jakoby kafe byl nějaký opak čaje. :D Nebo jakoby kniha byla opak toho, že se holka ráno namaluje. To je prostě kravina, lol. :D

9 Elli Elli | Web | 25. března 2015 v 17:10 | Reagovat

Moc pěkný článek :).
Ale nenašla jsem tam sebe. :D
Budu asi fakt mimozemšťanka :-D

10 Amazonka Amazonka | Web | 28. září 2015 v 15:57 | Reagovat

Měnit se v Amazonku... Tak to děkuji pěkně tedy :D ne, samozřejmě chápu, jak to bylo myšleno.

Já jsem osobně asi něco mezi holkou, co vzhled neřeší a lehkou fiflenou. Protože se sice nemaluju a nedělá mi problém nevypadat prostě vždy naprosto dokonale, ale zas nemůžu říct, že neřeším to, jak vypadám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama