Typologie kluků

17. března 2015 v 21:29 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Nedávno jsme se všichni neskutečně pobavili nad článkem Typologie holek. Nyní je čas zaměřit se na naše ctěné polovičky, přece jen, aby to hošanům nebylo líto. ;)

1. Herní maniaci - Jejich den začíná ve 4 odpoledne, kdy se probouzí po nočním maratonu WOWka. Najedí se, talíř položí na hromadu nádobí vedle sebe, zapnou počítač a až do 6 do rána vydávají zvuky jako cvakání myši a klávesnice a maximálně se od nich jednou za čas ozve nějaká ta vulgarita nebo povzdechnutí, když jeho protivník použije nějaký super cheat.

2. Pan Casanova - kluk, který si najde záminku na balení nějaké holky snad ve všem. Od setkání v narvaném vlaku po půjčení tužky během přednášky. A samozřejmě - nikdy nemá "rozdělanou" pouze jednu slečnu. Pokud byste mu nenápadně nahlédli přes rameno během jeho smskování nebo psaní zpráv na Messenger, všimli byste si, že teď píše Adélce, pak překlikne na Terku, po ní na Vendulku a nakonec je tu ještě Bára. Hlavně, ať se pak hošan nesplete :D


3. Pan virtuální Casanova - takový balič, který je po internetu nebo přes smsky schopen flirtovat s každou sukní, ale když ji potká někde na ulici, tak raději dělá, že ji nezná.

4. Šampónek - muž, který stráví v koupelně víc času a úsilí, než kdejaká žena. Tento kluk má pak vždy perfektní vlasy, zuby, udělané nehty, značkové oblečení a právě se chystá do fitka, které pak završí návštěvou v soláriu. Tento typ si k sobě nehledá nikoho jiného, než typickou Těžkou fiflenku, protože ona jediná má pochopení pro jeho chorobný zájem o svůj vzhled.

Zdroj: TADY

5. Budoucí Arnoldové - nevím, jestli je to věkem, ale přijde mi, že v mé věkové kategorii se počet těchto kluků/mužů nějak rozrostl. Všichni denně dřou v posilovně na co největších svalech, sdílejí moudra od různých slavných kulturistů a neustále se to kolem nich hemží hesly jako je "No pain no gain" (Žádná bolest, žádná výhra). Co je ovšem smutné, že nemalé procento těchto budoucích svalovců dře denně na svých obrovských svalech, ale když si mají s kamarády zahrát fotbal, tak po dvou minutách padají k zemi, že nestačí s dechem.

6. Prasáci - hoši, kteří neustále nás holky otravují nějakými trapnými úchylnými vtípky, věčně se chlubí tím, jaké porno včera zhlédli a co se tam dělo a nebo sdílí na svých sociálních sítích polonahé holky, které si postahoval někde po internetu. Není divu, že je v širokém okolí tím nejblokovanějším uživatelem a že na rande s ním se žádná nehrne.

7. Dobytkové - Dobytka poznáte na první pohled. Páchne na sto honů, má na sobě tričko s flekem od kečupu, který se mu tam udělal minulý týden. Neustále okolí obtěžuje svým krkáním a prděním, ale co? Je to přece chlap, tak čemu se vlastně všichni diví? Tohle je přece u nich naprosto normální, jinak se totiž chovají jen vyvonění Šampónci, ale to přece nejsou pořádní chlapi.

8. Mladí drsoňové - ve chvíli, kdy partička těchto hošanů nastoupí např. do MHD, tak je slyšet jen samé: "P*čo, Vo*le, Č**áku, Zm*de...". Nejvtipnější na tom ovšem je, že ani jeden z těchto hochů nezačal ještě ani mutovat, ale protože mají snapback, z kalhot jim kouká polovina zadku a jako vyzváněcí melodii mají nějakou pecku od Rytmuse, tak to přece vůbec nevadí. Protože oni jsou ti nejhustější.

I když těmhle miláčkům bych to snad i odpustila... :)) ZDROJ

9. "Miluje mě celý svět" - "Hele, vole, támhleta se na mě podívala, ta po mě určitě jede!" Ve skutečnosti se na něj dotyčná podívala jen proto, že má špinavou pusu od hamburgeru, který před chvílí spořádal.
"Hele, Tereza mi napsala, jestli bych jí neřekl, z čeho je úkol z matiky. Určitě je to jen záminka pro to, abych jí vzal někam na rande." Ne, Terka chce vážně jenom vědět, jaký je úkol z matiky. Tato skupina kluků, bohužel, je často velmi příbuzná Prasákům.

10. Pařmen - každý víkend narvanej jak taška v nějakém klubu nebo baru. Po každém víkendu má ze všech nejvíc fotek z té "Úpe nejvíc drsné akce roku". A každou neděli pak všem slibuje, že "Už nikdy se alkoholu ani nedotkne, protože tentokrát je mu úplně nejvíc zle." A pak přijde pátek, sobota a tenhle kluk si z obou dnů vůbec nic nepamatuje, maximálně to, jak pak doma objímal záchod. Ale když chcete hustě zapařit, tak musíte tomu něco obětovat. Smutnou skutečností je, že do této skupiny můžu s klidným svědomím zařadit i několik holek. A ne málo!

11. Podivín - takový ten, který vám z hlavy vystřihne, jak naprogramovat nějakou složitou aplikaci. Takový ten, který zná nazpaměť celý Star Trek. Takový te, kterého kdybyste vzali a dali mu do ruky koště, aby zametl, tak za hodinu by byla podlaha stála špinavá a on vlastně také. Každý máme v okolí jednoho takového.

12. Vejtaha - vejtahu poznáte na první pohled. Značky od hlavy až k patě; auto, které ani nemuselo být drahé, ale má ho... tenhle kluk toho má docela dost, na tom není nic špatného. Horší je, že tenhle týpek vám o svém majetku a úspěších neustále vypráví a myslí si, že to někoho vlastně ještě pořád zajímá. A hlavně se zmínit, kolik co stálo.

PS: Také tak nesnášíte takové ty lidi, kteří se vás pořád ptají, kolik co stálo? Kolik vás stál nový mobil, nové tričko, hodinky, tyčinka z automatu?

13. Hodný kluk - ten, který by se pro každého rozkrájel a je neskutečný kamarád s každým. Holky jsou z něj naprosto unešené, ale ne proto, že by do něj byly zamilované, ale protože je to vážně "skvělý kamarád". Hodní kluci se, bohužel, často mění na namachrované frajery, protože ty holky přece zbožňují a chtějí s nimi za každou cenu chodit.

14. Sportovec - tenhle kluk nemá v hlavě jen holky. Denně ho můžete vídat, jak běhá s obrovskou sportovní taškou na tréninky, kde tráví většinu svého volného času. Proto se o něj často mohou holky snažit, jak chtějí, ale on na ně prostě nemá čas. A když má pocit, že v tělocvičně, na ledě nebo na hřišti tráví málo času, tak začne navštěvovat fitko, kde se z něj pomalu ale jistě nejspíš stane i Budoucí Arnold.

15. Muzikant - přiznejme si to - kluci, kteří umí dobře hrát na nějaký hudební nástroj, mají zkrátka něco do sebe. Možná i proto se tenhle kluk učí na kytaru, kterou neustále tahá s sebou. Asi proto se učí na bicí, protože holky jsou naprosto žhavý do kluků, kteří hrají v nějaké kapele (viz Stalkerky). Ale ani takový ti písničkáři s kytarkou, nejsou k zahození - jen se podívejte, kolik holek šílí z Tomáše Kluse nebo Eda Sheerna. Tak - proč to nerisknout a nezačit se učit? :)


Pokračování příště :) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lucinda-chan lucinda-chan | 18. března 2015 v 20:57 | Reagovat

Zlaté gymnázium. Dobytky ani drsoně nepotkávám a jsem za to ráda. Těch ostatních typů je ovšem naše škola plná :-D pobavilo mě to. škoda, že nemáme ještě nějaké třetí pohlaví, na které by se dala napsat další typologie :-)

2 Em Age Em Age | Web | 21. března 2015 v 19:22 | Reagovat

[1]: Gymnázium rozhodně nevylučuje přítomnost těchto individuí, LOL. Na gympl jsem chodila osm let a bylo tam dost dobytků, drsoňů i dalších. ;)

3 navzdysam navzdysam | E-mail | Web | 29. září 2015 v 14:15 | Reagovat

To je taková škoda, že se hodní kluci mění v grázly. Pročpak asi? Hodnej kluk je pro holky jen kamarád. Pokud chce kluk s holkama chodit (a spát), nesmí bejt hodnej.

4 Kory Kory | Web | 9. listopadu 2015 v 13:30 | Reagovat

Docela výstižné popisy, akorát celkem dost negativní... :F

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama