Květen 2015

Vychrtlá vs Obézní - co z toho je opravdu "krásné"?

29. května 2015 v 0:12 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Léto už pomalu klepe na dveře. Začíná ta každoroční panika "Uááh, přes zimu jsem se přejídala a necvičila a teď se mi budou všichni na koupališti smát." A do toho na nás ze všech stran přistávají, díky médiím a sociálním sítím, stovky fotografií dvou extrémů - vychrtlých modelek a extrémně obézních modelek. Oba tábory se nám snaží dokázat, že jejich postava je to pravé, a že ony jsou ty nejkrásnější a nejspokojenější, a že jsou pyšné na své tělo. Kde je pravda? Nevím, pokusíme se ji tedy najít.


Než mi bude 25 - part 3

20. května 2015 v 23:32 | Cherrybumbum |  Než mi bude 25
Ahoj, ahoj, ahoj,

vítejte u mého třetího seznamu, který je jednou ze čtyř přípravných fází na projekt "Než mi bude 25". Někteří z vás zajisté už vědí, o co zhruba jde, a pro ty nováčky, kteří sem zabloudili úplnou náhodou nebo někde narazili na tento adresu, mám tu pro vás odkaz na svůj první seznam, kde v úvodu vysvětluji o co v tomto projektu půjde a co mě donutilo k tomu se do něj pustit.

První stovka za mnou a přede mnou další. Jsem přesně v polovině a mě dochází, jak moc těžký úkol jsem si dala. Myslela jsem si, že bude jednoduché sepsat 200 věcí, které chci stihnout před svými 25. narozeninami. Ano, bylo by to jednoduché, kdybych byla pětiletá holčička, která by se vypisovala s každou Barbie, poníkem s duchovým ocasem a domečkem pro krabíky (viz video).

Doma máme asi dva a je z nich "nadšený" hlavně náš pes. Zdroj: Youtube.com

Maturita jen pro gympláky - WTF?

7. května 2015 v 15:19 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
A je to opět, jako každý rok, tady. Ne, teď nemluvím o hokeji. Řeč je o státních maturitách, díky kterým je Facebook už 3. dnem jedno velké bitevní pole. Za všechno může Jidáš, řekněme si to na rovinu. Jidáš se v roce 2015 vrátil na Zem a zradil všechny maturanty. Alespoň takhle začal ten maratón urážek, stěžování si a posměšků, kterými se teď my, nematuranti, musíme prokousávat den co den. Vznikají petice typu: "Za snížení kritérií hodnocení didaktického testu z českého jazyka v rámci MZ 2015" nebo dokonce "Maturita jen pro gymnazisty". Někdo se tomu směje, mě už to ale celé začíná silně rozčilovat, proto vypínám Facebook, otevírám blog a dávám se do psaní všech mých pocitů, které mi tahle celá šaškárna přinesla.

Zdroj: TADY

Než mi bude 25 - part 2

1. května 2015 v 18:25 | Cherrybumbum |  Než mi bude 25
Ahoj všichni,

po kratší pauze opět vydávám svůj další článek plný přání, která bych si chtěla splnit, než mi odbide mých sladkých 25. V předchozím článku jsme se seznámili s první padesátkou a dnes zvednu celkový počet na 100.

Jinak vám také děkuji za krásné komentáře, ať už na Facebooku nebo tady na blogu, jste vážně úžasní. Pár z vás psalo, že mají také chuť si udělat vlastní seznam a toho se řídit. Říkám vám - jen do toho. Lepší splnit si i jen jedno přání, než pak dopadnout jako já, že v slzách přemýšlíte, jak moc mrháte svým časem u počítačů a na gauči. Žijeme jen jednou, tak toho musíme přece pořádně využít! A ještě poznámka - klidně mi vaše seznamy házejte do komentářů, ráda se na ně podívám. Musíme se přeci vzájemně podporovat.

Písnička, která s mým povídáním souvisí jenom svým názvem. Jinak musím
říct, že je to jedna z mála, která i po letech je furt stejně dobrá.
Zdroj: Youtube