Červen 2015

Nový člen naší domácnosti

28. června 2015 v 22:03 | Cherrybumbum |  Z mého života
Dneska mám v plánu takový malý rychločlánek. Od dnešního dne má naše domácnost o jednoho člena více. Ano, pořídili jsme si dalšího pejska.


Jak jsem našla (a vrátila) peněženku

27. června 2015 v 10:00 | Cherrybumbum |  Z mého života
Často se mi stává, že sáhnu po něčem do kabelky a najednou se mi žaludek stáhne hrůzou. Kde je mobil, před chvílí jsem s ním volala? Kam se ztratila peněženka, určitě jsem si jí sebou brala. Kam se poděly klíče? Naštěstí můžu zaklepat, že zatím to byl pokaždý planý poplach - zasloužila bych vždycky pár facek za to, jak si z lenosti strčím něco do jiné kapsičky, než obvykle a pak plaším.

Minulou sobotu jsme s mamkou sbalily našeho úžasně líného pejska a vyrazily s ním na menší procházkou. Sluníčko svítilo, bylo po dešti a já měla jít za dvě hodiny do práce. Až na tu poslední část naprosto ideální trávení volného času.

Recenze: Mimoni

25. června 2015 v 21:57 | Cherrybumbum |  Filmy
Ať si to připouštíme nebo ne, malé žluté potvůrky ve tvaru vajíčka, které nosí lacláče a šílené brýle, pomalu ale jistě zaplavují celý svět. Po filmech "Já, Padouch" a "Já, Padouch 2", kde se tito roztomilí nešikové představili po boku Grua, největšího padoucha všech dob, se tvůrci rozhodli dát těmto malým stvořením vlastní film. Od 25. června v kinech po celé republice probíhá doslova Mimoňmánie. A já měla tu možnost, využít výhody staršího sourozence a vyrazit také na tento velice očekávaný animák.

Zdroj: Youtube.com

Můj 1. rok na vysoké škole

24. června 2015 v 20:53 | Cherrybumbum |  Z mého života
Ačkoliv se mi to nejprve příliš nezdálo, tak mých prvních 10 měsíců na vysoké škole skutečně uteklo jako voda. Během tohoto školního akademického roku, se z vykulené prvačky stala, o trochu méně, vykulená skoro druhačka (už jen čekám na zápis předmětů na příští semestr). Je na čase tedy lehce zrekapitulovat můj první rok na vysoké škole, který (doufám) nebyl ani posledním.

Víte co je na tom všem neskutečně hrozné a zároveň vtipné? Jak se teď musím smát tomu, jak jsem pomalu kolabovala před zkouškami, že je nedám. Jak jsem se nervovala, jestli chodím do školy dostatečně slušně oblečená, chodila jsem první týdny upnutá až ke krku a pak když jsem viděla, že i starší ročníky nosí normálně do školy šortky, tílka, sukně a trička s potiskem, tak jsem teprve sebrala odvahu si tohle všechno vzít na sebe také. Ale o tom všem až v článku.

I když, jak vidno, je ze mě pořád úplně stejné střevo, jako před nástupem na vejšku.

Mé dosavadní brigády

10. června 2015 v 23:38 | Cherrybumbum |  Z mého života
Jako chudí studenti se musíme občas pořádně ohánět, abychom naplnili své peněženky nějakými těmi korunami navíc. Protože řekněme si to na rovinu - škemrat peníze z rodičů je přece jenom docela trapné, když si je můžeme vydělat i sami. :)


Dnes jsem se rozhodla sepsat takový kraťoučký seznam mých dosavadních brigád. Až mě ale celkem překvapilo, co všechno se tam vlastně dostalo. Seznam je psán chronologicky, začneme tedy hezky od začátku...

Než mi bude 25 - part 4

6. června 2015 v 23:59 | Cherrybumbum |  Než mi bude 25
Ahoj,
ano, vím, že jsem už pár dní ve skluzu, ale bohužel kvůli těm ehm ehm zkouškám nestíhám. Nevýhoda je to ale hlavně pro mě - budu mít tím míň času na plnění všech 200 přání. Ale dost řečí, jdeme na dokončení mého seznamu. Předchozí seznamy naleznete v rubrice "Než mi bude 25". Jdeme na to, ať už to máme zkompletované a můžu se pustit do práce - plnění všech těch 200 bodů.

Fotka očividně nesouvisející s článkem, přesto ale s jedním (vlastně dvěmi) bodíkem koresponduje. Uhodnete s jakým? :) (A bez koukání do seznamu, švindlíři!!!)