Červenec 2015

Najdi (Waldu) Spottyho!

16. července 2015 v 0:44 | Cherrybumbum |  Z mého života
Tato story se stala asi tak před týdnem. Celou tu dobu jsem dumala nad tím, jestli jí sem dát jako výstrahu, abyste si nepořizovali štěně, pokud jste tak... blonďatí... jako já. (Ano, mám hodně nudný život, když jsem nad tímhle uvažovala takovou dobu). Nakonec jsem se (očividně) rozhodla, že přispěju svým článkem do imaginární Kroniky blbosti.

Jak už někteří mí čtenáři vědí, na konci června jsme si pořídili malé roztomilé štěňátko, kterému říkáme Spotty. Kromě těch několika desítek loužiček a hromádek, které už v našem bytě stihl za své dvoutýdenní působení udělat, nám zatím dělá jen samou radost (a taky díry do bačkor). Ale taky starosti, jako například právě ten zmiňovaný minulý týden...


Recenze: Dermacol Neon Hair Powder

15. července 2015 v 13:22 | Cherrybumbum |  Kosmetika
Znáte to - občas má člověk touhu udělat se svým vzhledem alespoň něco trochu výstředního, ale má strach, že výsledný efekt bude nejen hrozný, ale navíc ještě jen tak neodstranitelný. Já jsem vždy třeba toužila po vlasech, jako jednu dobu nosil můj oblíbený Jeffree Star. Ale každý to občas zažil - co sluší jednomu, nemusí sedět tomu druhému, takže jsem nakonec z této barevné změny vycouvala, protože jsem měla strach, že budu vypadat, dokud se to nevymyje, jako obrovský cupcake.

A pak mi jednoho dne přišly do rukou nové barevné pudry na vlasy od značky Dermacol. Říkala jsem si, že je prostě musím vyzkoušet!


Co bych si nikdy nenechala vytetovat

6. července 2015 v 21:02 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Už asi tak 2 - 3 roky přemýšlím nad nějakým pěkným tetováním. Měla jsem už pár nápadů, ale buď jsem si to rozmyslela nebo jsem se s tím někomu pochlubila a on si to nechal udělat (jako když jsem se kamarádce jednou svěřila, že si nechám vytetovat pírko na klíční kost. S čím myslíte, že o dva týdny později přišla?) Nechci své rozhodnutí ukvapit, protože nechci si nechat udělat první kravinu, která mě napadne a pak do konce života litovat, že jsem si to pořádně nepromyslela. A než to vymyslím, tak by stálo za to si ujasnit, co vlastní NEchci.

JEDNÁ SE O MŮJ OSOBNÍ NÁZOR A VKUS, NIKOMU NEŘÍKÁM, ŽE JSOU TATO TETOVÁNÍ ŠPATNÁ, A ŽE BY SI JE NIKDO NEMĚL POŘIZOVAT

1. Jméno mého přítele
I když ho miluji sebevíc, nemám 100% jisté, že se zkrátka jednoho dne nerozjdeme. (Jenom to ne, myslím, že bych to asi nepřežila) A co pak budu dělat s jeho jménem vytetovaným... někde na těle? Budu si už hledat jenom samé Honzy, abych ho nemusela odstraňovat? Ale no táák! :D To už radši jména a data narození svých dětí (to jednou plánuji, hrozně se mi to líbí - ne, není to proto, abych na jejich narozeniny nezapomněla!). Nemluvě o tom, že i mému příteli tento druh tetování přijde těžce úchylný, takže aspoň si nemusím vyčítat, že o něco takového nemám zájem.

Marek, Tomáš, Honza:D ZDROJ

Jak náročné je Zkrocení mlsného muže?

2. července 2015 v 11:54 | Cherrybumbum |  Knížky
Jak těžký má život obtloustlý postarší doktůrek, kterého do neustálých diet a cvičení nutí jeho energetická ženuška, které se úspěšně podařilo shodit 20 kilo, a nyní si jako svou životní misi zvolila změnit životní styl (a hlavně váhu) svého milovaného manžílka? Přesně o tom je kniha Jitky Ludvíkové "Zkrocení mlsného muže".