Srpen 2015

Ovládni svou hřívu s Gliss Kurem

25. srpna 2015 v 20:33 | Cherrybumbum |  Kosmetika
Vždycky jsem se snažila, aby alespoň něco z mého těla mohlo být jakousi mojí vizitkou. Jelikož se nemůžu chlubit mírami top modelky ani dokonalou pletí, rozhodla jsem se pořádně rozmazlovat alespoň své vlasy.

A ani letní počasí se s mými vlasy příliš nemazlilo. Naopak díky němu byly vysušené jako sláma a rozlítané do všech stran. Hrubé a na první pohled nehezké. A ještě se rády zacuchávaly do nehezkých uzlíků, které se pak během několika málo okamžiků proměnily v jeden veliký zacuchanec. Opravdu krása, která každého zajisté uchvátila...

A jelikož mi Gliss Kur Hair Repair často zachraňoval ta blonďatá nebožátka na mé hlavě, neváhala jsem, a rozhodla jsem se je s přípravky této řady zkrotit i tentokrát. Konkrétně jsem si vybrala produkty "Thermo-Protect" a "Serum Deep-Repair".


5 videoklipů, které se mi prostě líbí

21. srpna 2015 v 16:07 | Cherrybumbum |  Co se jinam nevešlo
Ahojky,
rozhodla jsem se jednou vydat jeden lehce oddychový článek. Poslední dobou totiž jen testuji produkty a jsem z toho tak zblblá, že nemůžu vymyslet nic smysluplného. Nic co by se zabývalo takovými závažnými tématy, které momentálně hýbou světem. Nic moralizujícího, nic přemýšlivého. Mozek má prostě prázdniny - mimochodem, nechci některé z vás provokovat, ale neskutečně moc mi dělají dobře vaše statusy, že za pár dní už jdete do školy. Mě totiž škola začíná až 21. září. Kyš kyš kyš S vyplazeným jazykem

Tento seznam videoklipů je sestaven podle toho, jak se mi líbí ta vizuální stránka. Nekoukala jsem na to, o čem se zpívá v jednotlivých písních. Jen ty příběhy, které se tam během písně promítají. A tento seznam není sestaven podle oblíbenosti. Chtěla jsem to tak udělat, ale u třetího videa jsem se zasekla, protože jsem se nemohla rozhodnout, jakou pozici bych mu dala. Proto je to spíš takový miš maš.

Avicii - The nights

Zdroj: Youtube.com

Přání #134

20. srpna 2015 v 21:01 | Cherrybumbum |  Než mi bude 25
Ahoj všem,

rozhodla jsem se chvíli přerušit tu menší štafetu recenzních článků , abych se pochlubila s jednou menší událostí, díky které si můžu ve svém dlouhém seznamu "Co chci stihnout do 25" odškrtnout první věc.

Jako první přišlo na řadu přání, které dostalo v mém seznamu číslo 134:

Dostat přítele na nějakou pouťovou nebo adrenalinovou atrakci


Jak mě Dove ohromil se svými šampony?

19. srpna 2015 v 20:59 | Cherrybumbum |  Kosmetika
Ahoj všichni,
je tu další recenzní článek se zaměřením na kosmetiku. Tentokrát jsem se podívala na dvě novinky značky Dove, které se toto léto staly mými věrnými pomocníky.

Letos se totiž léto ukázalo opravdu v plné parádě. Hlavně, co se týče sluníčka. To nám na našich hlavinkách udělalo pěknou paseku. A v rámci ničení škod jsem tedy sáhla po speciálních šamponech, které se na pár týdnů nastěhovaly do naší koupelny. A jak moc jsem s těmito produkty byla spokojená? :)
Provoň si léto novinkami od Playboy

11. srpna 2015 v 11:23 | Cherrybumbum |  Kosmetika
Nevím jak vy, ale já jsem přímo úchylná na všechny parfémy, deodoranty nebo sprchové gely značky Playboy. Proto jsem doslova skákala nadšením, když se mi v balíčku s produkty na testování a recenzování objevily i poslední kousky z této zajíčkové rodiny. Přesněji řečeno, když jsem na vrchu zásilky nalezla parfém a deodorant "Play it sexy - Pin up Collection". Dokázaly si mě i tyto produkty získat, nebo jsou černou ovcí této velice populární značky?


Karma skutečně existuje

7. srpna 2015 v 0:01 | Cherrybumbum |  Z mého života
Když bych měla jednoduše na úvod říct, co je to vlastně ta karma, dovolila bych si použít to jednodušší vysvětlení od Hogrety, která to podle mě popsala naprosto skvěle (pro mé účely):

"Jednoduše by se dalo říct, že špatné věci, které uděláme, se nám v životě vrátí špatnými věcmi, zatímco dobré věci se vrátí těmi dobrými." (převzato z tohoto článku)


V tomto příběhu půjde jen o ty špatné činy. Zdá se to celkem zvláštní, ale o existenci nějaké té karmy, či v našich končinách známějších "božích mlýnů", jsem se přesvědčila během jednoho jediného večera v práci. A to jak z pohledu pouhého pozorovatele, tak člověka, kterého ty mlýny opravdu semlely. Nebo jak říkám zase pro změnu já: Vesmír nás v tomto příběhu potrestal.

Recenze: Rexona Maximum Protect - Stress Control

5. srpna 2015 v 23:08 | Cherrybumbum |  Kosmetika
Léto je v plném proudu a aktuální teploty nás nutí myslet na to, jak zabránit nepříjemnému pocení a zápachu jím vyvolané. Jak se mi osvědčil antiperspirant "Maximum protection Stress control" od značky Rexona?
Tento přípravek slibuje až 48hodinovou ochranu. Je mým (možná) dobrým zvykem, podobné výrobky podrobit menším zátěžovým testům. A ani tento antiperspirant nějakému tomu testování neunikl.
První dojmy:
Pokud bych měla zhodnotit vizuální stránku produktu, tak na první pohled vypadá jako naprosto běžný, průměrný přípravek proti pocení. Ale jak se říká, v jednoduchosti je krása, navíc je zde daleko podstatnější to, co se nachází uvnitř.

Croatia 2015

4. srpna 2015 v 22:08 | Cherrybumbum |  Z mého života

Jak si bystřejší z vás jistě všimli, byla teď u mě na blogu taková menší pauza. Důvodů bylo více, hlavně naše poslední rodinná dovolená v Chorvatsku. Měla jsem sice v plánu přednastavit pár článků, ale celý týden před odjezdem, plus ještě v den odjezdu, jsem byla na záskok za jednu paní v Albertu, kde jsem doplňovala sušenky a drogerii. Řeknu vám, že takovou práci bych nemohla dělat na stálo. Během chvíle jsem měla vždycky všechno hotový a pak jsem několik hodin chodila po krámě a čekala, kdy si někdo vezmu jednu sušenku, abych to po něm mohla přerovnat. Hodinu jsem seděla na svačině a sjížděla Facebook. A nikdo si toho nevšiml. Práce málo, až jsem měla chvílemi pocit, že mi z toho mozek vyteče uchem ven. Ale potřebuji peníze na notebook a tyhle byly skoro zadarmo, takže pohodička. Trochu změna oproti nošení skla v baru, kde jsem po celém večeru tak zničená, že mi nohy pomalu odchází domu samy. :D

V pátek jsme se tedy všichni nasoukali do aut a vydali se směrem na Istrii - část Chorvatska. Cesta byla neuvěřitelně dlouhá, ale nakonec jsme jí zvládli ve zdraví. Unavení jsme se pak doslova rozplácli na pláži a přiznám se, že jsem dokonce i na hodinu usnula. :)

Bydleli jsme v městečku jménem Fažana. Ačkoliv nebylo příliš veliké, bylo zde spousta restaurací, obchůdků a bylo neustále co dělat. Lidi neskutečně v pohodě, jaká škoda, že alespoň malá část z nich nebydlí tady u nás v Čechách. Všichni usměvaví, v pohodě. Dokonce i věčný mrzout jako já, se neustále usmíval. Když jsem to včera aplikovala v Praze v zoo, tak mi úsměv vrátila jenom jedna paní. Ostatní na mě koukali jako na blázna. Ale to už odbočuji.

Během pobytu jsem si splnila jeden sen, který sice bohužel nemám ve svém seznamu přání, která si chci splnit do 25, ale i tak to byla paráda. V půlce týdne jsme si s přítelem vyzkoušeli parasailing. Fotky bohužel nemám, ale Honzik všechno točil na GoPro a výsledek je opravdu úžasný - těším se, až všechna videa sestříhá a zveřejní. :)