Croatia 2015

4. srpna 2015 v 22:08 | Cherrybumbum |  Z mého života

Jak si bystřejší z vás jistě všimli, byla teď u mě na blogu taková menší pauza. Důvodů bylo více, hlavně naše poslední rodinná dovolená v Chorvatsku. Měla jsem sice v plánu přednastavit pár článků, ale celý týden před odjezdem, plus ještě v den odjezdu, jsem byla na záskok za jednu paní v Albertu, kde jsem doplňovala sušenky a drogerii. Řeknu vám, že takovou práci bych nemohla dělat na stálo. Během chvíle jsem měla vždycky všechno hotový a pak jsem několik hodin chodila po krámě a čekala, kdy si někdo vezmu jednu sušenku, abych to po něm mohla přerovnat. Hodinu jsem seděla na svačině a sjížděla Facebook. A nikdo si toho nevšiml. Práce málo, až jsem měla chvílemi pocit, že mi z toho mozek vyteče uchem ven. Ale potřebuji peníze na notebook a tyhle byly skoro zadarmo, takže pohodička. Trochu změna oproti nošení skla v baru, kde jsem po celém večeru tak zničená, že mi nohy pomalu odchází domu samy. :D

V pátek jsme se tedy všichni nasoukali do aut a vydali se směrem na Istrii - část Chorvatska. Cesta byla neuvěřitelně dlouhá, ale nakonec jsme jí zvládli ve zdraví. Unavení jsme se pak doslova rozplácli na pláži a přiznám se, že jsem dokonce i na hodinu usnula. :)

Bydleli jsme v městečku jménem Fažana. Ačkoliv nebylo příliš veliké, bylo zde spousta restaurací, obchůdků a bylo neustále co dělat. Lidi neskutečně v pohodě, jaká škoda, že alespoň malá část z nich nebydlí tady u nás v Čechách. Všichni usměvaví, v pohodě. Dokonce i věčný mrzout jako já, se neustále usmíval. Když jsem to včera aplikovala v Praze v zoo, tak mi úsměv vrátila jenom jedna paní. Ostatní na mě koukali jako na blázna. Ale to už odbočuji.

Během pobytu jsem si splnila jeden sen, který sice bohužel nemám ve svém seznamu přání, která si chci splnit do 25, ale i tak to byla paráda. V půlce týdne jsme si s přítelem vyzkoušeli parasailing. Fotky bohužel nemám, ale Honzik všechno točil na GoPro a výsledek je opravdu úžasný - těším se, až všechna videa sestříhá a zveřejní. :)Pokus o panorama pláže, na které jsme se celý týden slunili :) Až na ty kameny byla naprosto perfektníV pondělí a pak i ve středu jsme navštívili blízké město Pula, kde jsme udělali menší nákupy prohlédli si místní arénu (věděli jste, že římské Koloseum není jediné v Evropě? Ještě existují další 4, včetně toho v Pule). Ve středu zde navíc probíhali gladiátorské souboje s anglickým výkladem o historii Arény a zápasů.Hlavně vše řádně zdokumentovat... jak já se těším na všechna ta videa :)A to je zatím pro dnešek vše, přátelé :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Denisse Beauty Denisse Beauty | Web | 5. srpna 2015 v 8:54 | Reagovat

super fotky :)

2 Eliz Eliz | Web | 5. srpna 2015 v 19:01 | Reagovat

Už se tam těšíím :)
Super fotky :)

3 surpan surpan | E-mail | Web | 5. srpna 2015 v 22:01 | Reagovat

Pěkné fotky, hlavně ten západ Slunce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama