Ovládni svou hřívu s Gliss Kurem

25. srpna 2015 v 20:33 | Cherrybumbum |  Kosmetika
Vždycky jsem se snažila, aby alespoň něco z mého těla mohlo být jakousi mojí vizitkou. Jelikož se nemůžu chlubit mírami top modelky ani dokonalou pletí, rozhodla jsem se pořádně rozmazlovat alespoň své vlasy.

A ani letní počasí se s mými vlasy příliš nemazlilo. Naopak díky němu byly vysušené jako sláma a rozlítané do všech stran. Hrubé a na první pohled nehezké. A ještě se rády zacuchávaly do nehezkých uzlíků, které se pak během několika málo okamžiků proměnily v jeden veliký zacuchanec. Opravdu krása, která každého zajisté uchvátila...

A jelikož mi Gliss Kur Hair Repair často zachraňoval ta blonďatá nebožátka na mé hlavě, neváhala jsem, a rozhodla jsem se je s přípravky této řady zkrotit i tentokrát. Konkrétně jsem si vybrala produkty "Thermo-Protect" a "Serum Deep-Repair".Gliss Kur Hair Repair Serum Deep-Repair
Tento produkt slibuje účinnou pomoc pro extrémně namáhané, hrubé vlasy. Již po 1 minutě by měl být výsledek znatelný. Jak jsem byla spokojená já?

Přiznám se, že nejprve jsem příliš spokojená nebyla. Hlavně kvůli dávkování. Na krabičce produktu totiž stálo, že přípravek si mám aplikovat v množství malého oříšku a pak jej vmasírovat do vlasů. Když jsem ovšem zmáčkla pumpičku, tak se mi přípravek rozprsknul do všech světových stran, měla jsem ho najednou na tričku, koberci, a všude po ruce. Představovala jsem si tedy, že bude spíše pěnový, aby se dalo dodržet toto množství.

Příště jsem si tedy dala při dávkování větší pozor, a už se mi podařilo dát si opravdu malé množství, které by odpovídalo doporučenému dávkování. A co mě na tom nejvíce převapilo? Že i to malé množství stačilo na zkrocení mé husté hřívy a po 1 minutě byl skutečně znát rozdíl. Nejen, že vlasy byly najednou hedvábně hladké, ale také najednou měly tvar. A navíc krásně voněly. Takže jsem si našla perfektního pomocníka, kterého můžu použít, než někam odcházím, i když si večer umyji hlavu a chci jí dopřát nějakou tu péči. Tento přípravek totiž můžete použít jak na mokré, tak suché vlasy. Jo, a neoplachuje se. :)

Gliss Kur Hair Repair Serum Deep-Repair

Gliss Kur Hair Repair Thermo-Protect
Přípravek, který díky receptuře s 8 prvotřídními zkrášlujícími oleji chrání vlasy před teplem, které našim vlasům vystavujeme např. během fénování. Jelikož jsem v jedné své předchozí recenzi zmínila, že si vlasy od svých 11 let (takže něco přes 9 let) nefénuji, napadlo mě při vybalení tohoto produktu, co mi redakce Krásné asi tímto produktem chtěla naznačit. Smějící se

Ale i já, která fénování vlasů nesnáší, ho musím občas absolvovat. Hlavně, když pospíchám večer do práce, nebo se někam bavit, a protože není po ruce suchý šampon, po kterém mám stejně hrozně divné vlasy, jako kdybych si na ně vysypala pudr. Po fénování mám ale vlasy sice celkem rychle suché (20 minut mi ale stejně přijde jako dost dlouhá doba), ale takové rozlítané, nedrží svůj tvar. Nedokážu si představit, že bych měla mít takové večer každý den, protože si vlasy musím mít denně.

Po jednom umytí jsem si však řekla, že vše se má zkusit a tak jsem si do vlhkých vlasů aplikovala tento přípravek. A dala se do fénování. A povedlo se - mé vlasy měly tvar, nebyly rozlítané, nepůsobily slabým dojmem. Dokonce jsem i chvíli litovala toho, že jsem tento produkt neotestovala na dovolené v Chorvatsku nebo v tropických teplotách v našich končinách, protože věřím tomu, že by zvládl ochránit mé vlasy i před ostrým slunečním zářením. Ale o tom už výrobci nic nepíší, takže o tom můžu jen přemýšlet.

Gliss Kur Hair Repair Thermo-Protect


Produkty je možné zakoupit v každé správné drogerii či v e-shopech se zaměřením na kosmetiku. Thermo-Protect seženete od cca 149 Kč a Serum Deep-Repair od 129 Kč.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Přispěl/a jsi někdy svým článkem na Krásná.cz?

Ano
Ne

Komentáře

1 Pánská mikina Pánská mikina | E-mail | Web | 5. května 2016 v 18:08 | Reagovat

Glisskur používám, a nemůžu si stěžovat, hlavně co se týče šamponů.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama