Recenze: Rexona Maximum Protect - Stress Control

5. srpna 2015 v 23:08 | Cherrybumbum |  Kosmetika
Léto je v plném proudu a aktuální teploty nás nutí myslet na to, jak zabránit nepříjemnému pocení a zápachu jím vyvolané. Jak se mi osvědčil antiperspirant "Maximum protection Stress control" od značky Rexona?
Tento přípravek slibuje až 48hodinovou ochranu. Je mým (možná) dobrým zvykem, podobné výrobky podrobit menším zátěžovým testům. A ani tento antiperspirant nějakému tomu testování neunikl.
První dojmy:
Pokud bych měla zhodnotit vizuální stránku produktu, tak na první pohled vypadá jako naprosto běžný, průměrný přípravek proti pocení. Ale jak se říká, v jednoduchosti je krása, navíc je zde daleko podstatnější to, co se nachází uvnitř.

Při otevření zjistíme, v čem se vlastně liší tento produkt od těch ostatních. A je to překvapivě aplikace. Možná jsem sto let za opicemi, ale vždy jsem měla buď kuličkové nebo tuhé antiperspiranty či deodoranty. Kuličky mi po čase vyschly a ta tuhé provedení se buď úplně spotřebovala, nebo se zlomila či propadla, takže pak byla naprosto nepoužitelná. Na tyto a další případy mysleli výrobci Maximum protection a vymysleli něco, z čeho jsem opravdu musela říct "Wow!
Aplikace je totiž naprosto snadná - otáčíte kolečkem tak dlouho, dokud se produkt neobjeví na aplikátoru. Máte tak možnost si vytočit tolik množství, kolik opravdu potřebujete. A pak už jen rozetřete - naprosto geniální.
Co se týče vůně, tak mě příliš neoslovila. Spíš naopak, je na můj vkus příliš ostrá a vlezlá. A protože nás v hodinách managementu učili, že máme nejprve chválit, pak zkritizovat a nakonec zase pochválit, poslední chvála z prvních dojmů je ta, že tento přípravek nezanechává bílé či žluté stopy na oblečení, což je opravdu neuvěřitelné plus.
Zátěžový test:
Pro svůj zátěžový test jsem se rozhodla, že antiperspirant vystavím dvěma situacím, u kterých se běžný člověk celkem zapotí.
Situace č. 1:
7:40 - Budíček. Vstávám, provedu hygienu, během které použiji Rexonu Maximum protection Stress control, oblékám se. Po rychlé snídani vyrážím do práce. Nebo v tomto konkrétním případě jen na schůzku "co a jak". Mám před s sebou 3 kilometry městem, které musím zvládnout pěškobusem. A protože jsem se krášlila příliš dlouho, tak jsem lehce ve skluzu. (Pozn.:Ten skluz nebyl plánovaný)
Jelikož nejsem úplný flegmatik, kterému nevadí přijít na pohovor pozdě, tak musím trochu máknout. Po pár ulicích cítím, jak mě polévá horko. Slunce už v tuhle chvíli celkem praží. Po doražení do cíle a čekání na paní, která mi má vysvětlit, jak přesně bude má týdenní brigáda probíhat, se mě zmocňuje panika. Nesmrdím? Nemám na tričku propocené koláče? Spousta přípravků mě v podobných situací zradila, a teď není čas ani prostor na to, aplikovat opakovaně přípravek proti pocení, abych alespoň trošku zamaskovala škody.
K mému překvapení nejsou na tričku žádné nehezké koláče a světe, div se, jediné co ze sebe cítím je jen "vůně" antiperspirantu.
Test č. 1 tedy tento přípravek zvládl naprosto na jedničku.
Situace č. 2:
Neklimatizovaný bar, který je z větší části prosklený. V létě zde teploty dosahují až 40 °C, obzvláště, pokud je pátek, kdy podnik většinou praská ve švech. Jako takový ten šotek, který návštěvníkům odnáší použité skleničky, se za celou noc pořádně zapotím a nadřu. Ačkoliv se to nezdá, je to práce fyzicky namáhavá, zvlášť v takto vysokých teplotách. Jak si Rexona Maximum protection Stress control poradila v této situaci?
Často se mi stává, že během umývání nádobí ucítím pot. A jelikož se nechci jednou dostat do situace: "Panebože, kdo to tu tak páchne? Jo, aha, to jsem já," jsem schopná i několikrát za večer jít se překuličkovat či přesprejovat. Což nejen, že zdržuje od práce, ale také mi nejsou příjemné ty nánosy přípravku v podpaží.
Jak jsem však během mého testu zjistila, s tímto antiperspirantem už se nemusím vzdalovat do šatny, abych předešla propocené katastrofě. Je opravdu účinná i v tak vysokých teplotách a při celkem slušné fyzické námaze.
I test č. 2 dopadl výborně.
Mé hodnocení: 1*
Výrobek je možné zakoupit v jakékoliv drogerii kolem 128 Kč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Myslíš si, že jsi líný/á?

Ano
Ne
Odpovím až za chvíli

Komentáře

1 kathika kathika | E-mail | Web | 6. srpna 2015 v 22:03 | Reagovat

Znie to celkom fajn :-) Ja mám tiež problém, že stále mám ten stres/pocit, že som prepotená a smrdím. Myslím si, že dám tomuto produktu šancu. :-)

2 Hannah Hannah | E-mail | Web | 9. srpna 2015 v 13:46 | Reagovat

tak to vypadá dobře. Já jsem si oblíbila od Fa kuličkový a sprej se zeleným čajem a mívám také pocit, že se potím méně. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama