Září 2015

3 měsíce se Spottym

24. září 2015 v 12:20 | Cherrybumbum |  Z mého života
28. září to budou přesně tři měsíce, co máme doma malé o něco větší bílohnědočerné stvoření. Tenkrát jsme skočili do auta a jeli až do Tábora, abychom si naše nové štěně mohli vzít domů. Už cestou domů bylo naprosto jasné, že si našeho nového člena domácnosti okamžitě zamilujeme.Moderní matky jsou prostě...

21. září 2015 v 17:51 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
O mém názoru na některé matinky, které celé dny sedí doma, kopou se, bez prominutí, do prdele a vymýšlí kraviny, jsem psala už jednou, a to v článku o rodičáku, kterého jsem se zúčastnila. Ale čas šel dál a já místo toho, abych si dneska říkala, že ty exepláře z bráchovy třídy byly ojedinělé, čím dál častěji přemýšlím, jestli si mám jednou vůbec pořizovat děti. Hlavně kvůli těmto kravičkám, kvůli kterým za mnou neustále bude chodit sociálka, kterou na mě budou posílat, protože se "dostatečně nevěnuji potřebám a touhám dítěte". Kecy, kecy, kecy. Jenom nechci, abych jednou "vychovala" rozmazlené parchanty, kteří si nebudou umět sami pomalu zavázat boty, ale budou očekávat, že okolí z nich bude padat na zadek.


Za týden už zase do školy...

13. září 2015 v 11:38 | Cherrybumbum |  Z mého života
Necelé tři měsíce volna jsou už téměř za mnou. Ptáte se, jak moc jsem si je užila? Upřímně, příliš ne, ale o tom se teď vážně nechci bavit. Příští pondělí nastupuji do druhého ročníku vysokoškolského studia a ve mě se právě teď míchají dva různé pocity:

1. Brutálně se těším na to, jak vypadnu z toho poflakování se doma, budu mít zase nějaký stálý režim, po prázdninách se potkám s těmi, se kterými se v té škole tak nějak držíme nad vodou (nebudu lhát, že kdybych tam neměla alespoň jednu spřízněnou duši, tak už jsem si dávno ze všeho šla hodit). Těším se na to, že spousta lidí, kteří celé léto strávili doma někde na druhém konci republiky, se zase přesune sem.

2. Mám brutální strach. A připisuju to tomu idiotskému zápočtu ze Základů financí z letního semestru, který jsem udělala na třetí pokus (ale udělala), a ještě určitě s nejodřenějšíma ušima na světě. Od té doby mám takový ten blbý pocit, že jsem totálně na hovno, a že tento rok bude naprostý horor. Je to taky proto, že tenhle semestr chytám samé kantory, o kterých jsem zatím neslyšela nic hezkého.


Recenze: We are your friends

6. září 2015 v 20:57 | Cherrybumbum |  Filmy
Od 3. září 2015 nabízí česká kina nejnovější film se Zacem Efronem v hlavní roli "We are your friends". Jste připraveni na jednu velkou filmovou party?

Zdroj: Youtube.com

Nemáme nebo "Nemáme"?

3. září 2015 v 10:16 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Co se týče chudoby, údajně se má Česká republika pochlubit 1,5 mil. lidí, kteří se s touto imaginární nálepkou mohou "pyšnit". Často ovšem přemýšlím, jak moc je toto číslo u některých lidí oprávněné. Kolik lidí se pouze tváří a snaží se všem vnutit, že opravdu jsou na mizině, ale přitom kdyby si sáhli do svědomí, tak zjistí, že zas tak bídně na tom vlastně nejsou?