Listopad 2015

Přání #10 + #178

27. listopadu 2015 v 11:35 | Cherrybumbum |  Než mi bude 25
Není nad to, když dostanete naprosto spontánní a taky stejně blbej nápad. Přesto mi tyto dvě věci zajistily setkání s někým, s kým jsem se toužila setkat už od jeho nepříliš slavných začátků. Ale vezmeme to hezky od popořádku.

Pokud se ptáte, proč sem vkládám svoje selfie, tak je to kvůli Facebooku - aby mi při sdílení tohoto příspěvku všem neprozradil, s kým že jsem se to osobně setkala. :)

(Ne)veselé historky z natáčení SuperStar

23. listopadu 2015 v 18:26 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Myslím si, že každého diváka u televizních obrazovek zajímá, jak vlastně vypadá takové natáčení přímého přenosu. Zvlášť, pokud se jedná o divácky oblíbenou pěveckou show, jako je letošní SuperStar. A jelikož jsem měla možnost být na pár hodin být v centru dění, přináším Vám tedy svůj článkový sestřih celého večera.


Moje špatné já

11. listopadu 2015 v 13:39 | Cherrybumbum |  Z mého života
Není to zas tak moc dávno, co na Srdci Blogu vyšel rozhovor s mojí maličkostí. Jednou z otázek bylo: "Co na sobě nemáš ráda?" Tato otázka, ačkoliv se to kvůli tomu vytržení z kontextu příliš nezdá, směřovala na mé špatné vlastnosti. Tenkrát jsem se musela hodně krotit, abych napsala jenom dvě a ještě v krátkém odstavečku, protože je to téma hodné vědeckých výzkumů a vypisování se při dlouhých zimních večerech. A i když je nudné středeční odpoledne, tak jsem si dala trochu práci s tím vypsáním se.

Varování: Po tomto článku možná na mě úplně změníte pohled.

1. Nervák
Zkrátka když mi něco nejde, tak se šprajcnu a začnu se rozčilovat, mlátit kolem sebe věcma a nejradši bych vyběhla ven z domu, vyřvala se z toho, jak jsem blbá, neschopná, a pak šla baseballkou vymlátit pár oken. Když se uklidním, tak se za sebe brutálně stydím, hlavně když můj nervácký výstup viděla nějaká ta lidská bytost (která si pravděpodobně už opatřuje neprůstřelnou vestu a helmu na další setkání s mým nervním Já).


S tímto bodem souvisí i další moje špatná vlastnost: