Přání #10 + #178

27. listopadu 2015 v 11:35 | Cherrybumbum |  Než mi bude 25
Není nad to, když dostanete naprosto spontánní a taky stejně blbej nápad. Přesto mi tyto dvě věci zajistily setkání s někým, s kým jsem se toužila setkat už od jeho nepříliš slavných začátků. Ale vezmeme to hezky od popořádku.

Pokud se ptáte, proč sem vkládám svoje selfie, tak je to kvůli Facebooku - aby mi při sdílení tohoto příspěvku všem neprozradil, s kým že jsem se to osobně setkala. :)


Sobota 21. 11. 2015, cca 15:00 hodin
Sedím doma v obýváku na gauči, v ruce mobilní telefon. Messenger pípá ostošest. Z euforie, že mám celý víkend jak školní, tak pracovní volno, jsem kamarádce přeposlala facebookovou událost, která se konala na nedeleké diskotéce. Pravdou je, že jsem si myslela, že kamarádka hlavního aktéra té události příliš nemusí, tak jsem spíš čekala, že mě vyfuckuje. Když ale samým nadšením začala shánět někoho, kdo by nás tam dopravil, bylo mi jasné, že couvnout už nemůžu. Sice jsem toho pana Někoho viděla už živě snad už 5x, ale znáte to - když chcete někomu udělat radost. :)

A tak se k nám nedobrovolně přidal ještě můj přítel, který nám dělal hlavního řidiče a večer jsme všichni vyrazili. Na místě jsme zjistili, že dorazil takový obyčejný průměr návštěvníků, ale ani to nás nevyvedlo z míry. Chtěly jsme si také po dlouhé době užít party, kde nejsme oblečení v pracovním a neběháme tam s tácem v ruce.

Takže jsme si dali pití, a pomalu zjišťovali, že se náš těžce nespolečenský život podepsal na tom, že jsme se místo tance spíš pohybovali jako pytle od brambor, které traktor převáží v reklamě na Bohemia Chips. A pak přišel... on!


RAEGO!!

Po jeho vystoupení, které přeskočím, protože bych stejně neustále plácala nesmysly o tom, jak to bylo fajn, jsem dostala ten svůj strašně pitomej nápad, o kterým jsem se zmiňovala v úvodu.
"Půjdeme se vyfotit, ne?"
Opět jsem čekala, že mě kamarádka vyfuckuje, ale nečekala jsem, že se doslova rozběhne za Raegem. A já musela s ní, když už jsem si to tak hezky vymyslela. Ale řekla jsem si, že nebudu srab, a prostě tam půjdu. Tak jedna fotka s Raegem a kamarádkou, co na tom může být tak hrozného, abych utekla? Prostě si tam stoupnu, budu se snažit tvářit nějak inteligentně a pak poděkuju a půjdu pryč. Normálka, takhle to určitě chodí! Jo, to bude pohodička.

Hrozné na tom byly dvě věci:
1. "Každá se vyfotíte zvlášť" - Tak to ještě nebyla taková hrůza, zkrátka si Pan Raego řekl, že když se fotí ve skupince, tak si připadá spíš jako nějaká atrakce. To bylo ještě v pohodě. Pak přišla ta druhá hrozná věc.

2. JÁ - Když jsem viděla kamarádku, jak si s ním povídá, jako by se znali celý život, tak se mě zmocnila panika. Neumím se bavit nějak intelignentně s někým, s kým se vidím poprvé v životě! Abych to zkrátila:

Připadala jsem si sice jako neskutečný telátko, koktala jsem jako malá holka, a rudá jsem byla snad všude, ale stálo to za to :D


Na jeho otázky jsem odpovídala jednoslovně a ještě se u toho zakoktala (dokonce mám pocit, že když se mě zeptal na jméno, tak jsem se zamyslela), cítila jsem jak jsem rudá a hlavně vykulená a chtělo se mi najednou zmenšit se, a schovat se do té lahve s vodou, kterou tam měl schovanou - ale to by mě pak vypil, dpč! Když jsem si řekla, že se k tomu musím postavit trochu dospěle, tak mi do ruky šoupnul kartičku s podpisem, na rozloučení mě obejmul a čágo.

Ano, byla jsem brutálně trapná, ale stálo to za to :D Alespoň jsem si splnila i trochu větší přání, a momentálně mám skóre 3/200. Což není moc, ale čekala jsem to mnohem horší.

Tak zatím - ano, fakt bych měla vypilovat své chování při setkání s někým cizím...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je pro tebe vzhled vždy na 1. místě?

Ano
Ne

Komentáře

1 Lucka Lucka | E-mail | Web | 1. prosince 2015 v 11:45 | Reagovat

Při setkání se svou oblíbenu osobností bych se asi chovala stejně. :-D Neber si to tak, budeš mít aspoň veselou vzpomínku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama