Prosinec 2015

Mistr světa v balení pánví

22. prosince 2015 v 23:33 | Cherrybumbum |  Z mého života
Letos jsem se rozhodla, že na nakupování dárků půjdu velice chytře. Nejen, aby dárek potěšil, byl celkem skladný, protože mi začínají v mém panelákovém pokojíku docházet schovky, ale hlavně - musí být hranatý. Jako naprostý antitalent na všechny tyhle věci, kde se musí prokázat kapka zručnosti, každé Vánoce bojuji s dárky kulatými, měkkými, kosočtvercovými, trojúhelníkovými, nesymetrickými.

Ony mají být Vánoce?!

18. prosince 2015 v 12:19 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Ahoj všem,

venku už prý koluje ta pravá vánoční atmosféra. Tímto bych ji chtěla vyzvat, zda by se mohla zastavit i u mě, protože jako poslední 4 roky jsou Vánoce totálně mimo mě. Sice mi zbývají nakoupit už jenom 4 dárky, zítra máme jet do vánočních Drážďan (pokud se teda dostatečně vyležím, jinak pojedu akorát tak víte kam), ale pořád zkrátka mám dojem, že je snad nějaký říjen a všichni kolem mě se zkrátka jenom pomátli s Vánoci.


Já nic nemusím, já jsem totiž princezna!

10. prosince 2015 v 22:06 | Cherrybumbum |  Z mého života
V posledních několika měsících jsem měla ze svého života celkem dobrý pocit. Občas teda něco nevyšlo přesně podle mých představ, ale to se prostě někdy stává. Nemůžu pořád čekat dny plné růžových poníků, kteří roznáší mír do celého světa a přitom prdí Skittlesky. Nejsem v pohádce, kde vždycky všichni hodní lidé zvítězí nad těmi špatnými, a ještě se z nich pak stanou velcí kamarádi. Ale o tom to prostě je - zažít život takový jaký je. I když si při tom občas nabiju hubu.

Foto z minulého pátku. Ano, skutečně mám růžové vlasy :)

O vodě s citrónem

2. prosince 2015 v 8:14 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
Před časem jsem se rozhodla, že si při svých občasných návštěvách v restauracích či kavárnách nebudu dávat ty sladké coly a limonády, ale vyzkouším i tu zdravější variantu osvěžení. Tím mám na mysli "drink", který se nazývá voda s citrónem, a pro některé dokonce citronáda. Pod pojmem Citronáda si ale představím spíš nějakou směsici vody, citronu, limetek a třtinového cukru. Ale budiž, každý to prostě cítí jinak.

Nevěřila bych ovšem, jak velký problém, je v některých podnicích si toto pití objednat. Nebo spíš - objednat pohoda, ale co mi pak přinesou, to je jedna velká zajímavost.