Mistr světa v balení pánví

22. prosince 2015 v 23:33 | Cherrybumbum |  Z mého života
Letos jsem se rozhodla, že na nakupování dárků půjdu velice chytře. Nejen, aby dárek potěšil, byl celkem skladný, protože mi začínají v mém panelákovém pokojíku docházet schovky, ale hlavně - musí být hranatý. Jako naprostý antitalent na všechny tyhle věci, kde se musí prokázat kapka zručnosti, každé Vánoce bojuji s dárky kulatými, měkkými, kosočtvercovými, trojúhelníkovými, nesymetrickými.


Takže letošní nákupní položky tvořily především knihy, kosmetické balíčky a další věci, které byly v krabičkách, nebo v nějaké krabici přišly poštou či PPL, a klidně v nich mohly zůstat. Pak už jsem jen nakoupila v Nanu Nana dva roztomilé balící papíry - jeden se soby a druhý s Minnie Mouse - a dala se do balení.

Dneska jsem dobalila poslední dárek. Když jsem lepila poslední kousek izolepy, hruď se mi dmula pýchou, možná že jsem čekala i nějakou delegaci, která mi předá ocenění za nejlépe zabalené dárky v mé kariéře. Ale znáte ten zákon schválnosti, který vám vždycinky nějak vaši radost překazí? V mém případě jsem dostala velice speciální úkol od mamky: "Zabal pánev pro babičku."

Nejprve jsem to brala jako jednoduchou věc - hodím to do dárkové taštičky. Úkol na tři vteřiny, kdy většinu času zabere jenom nalezení nějaké vhodné, na které není Elsa z Ledového království, nebo Krteček. Problém byl však ten, že žádná dárková taštička nezbyla. Dokonce i ten Krteček už byl zabraný. Zbývalo tedy jediné - chopit se toho jako správný kus blondýny a zabalit pánvičku do balícího papíru.

Řeknu vám na rovinu - bylo to oo nervy. Strávila jsem nad tím 40 minut čistého času, z toho jsem dvacet minut jenom vymýšlela, jak to zabalit, aby to působilo co nejméně dojmem, že jsem to před chvílí vytáhla krávě z držky. Přitom jsem myslela na Vánoce, které se odehrály před deseti lety. Byly jako každé obyčejné, jen mi tenkrát, 24. prosince, v polovině balení všech dárečků, došla izolepa. Dodnes nechápu, jak jsem dokázala zabalit zbytek dárků bez ní. Vlastně pardon - mohla jsem se tenkrát oběsit na všech těch mašlích, které jsem přes to vší silou vázala.

Nakonec jsem za pomoci hektaru balícího papíru s Minnie Mouse, kilometrem izolepy a nervy z ocele, vytvořila něco.... no... dílo hodné titulu Mistr světa v balení pánviček. A doufám, že babičku tu námahu ocení alespoň tím, že tenhle dárek nebude mít rozbalený za dobu kratší než 30 vteřin. I když tenhle fakt jsem si pojistila tím kilometrem izolepy.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kupují ti rodiče čas od času nějakou tu drobnost?

Ano
Ne

Komentáře

1 Sue Sue | Web | 24. prosince 2015 v 13:34 | Reagovat

Mnou balené dárky byly většinou do hranata, takže se daly zabalit v pohodě. Horší to bylo, když jsem balila dětský batoh a normální batoh - oba byly na vrchu zakulacené - myslela jsem, že mě omeje... ale nechtěla jsem to odfláknout. Po nějaké době se povedlo. Taky byl pro mě problém zabalit hezky deodorant :D nebo čepici. Ta čepice, i když jsem ji měla složenou pěkně do čtverce, vůbec jako čtverec po zabalení nevypadala. Myslím, že jsem objevila nový tvar :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama