Když chlapi drbou...

10. února 2016 v 17:13 | Cherrybumbum |  Jak to vidím...
O nás ženách se říká, že během jednoho posezení u vínečka dokážeme probrat až několik desítek témat, a to i přes to, že na sebe nemusí logicky navazovat. Muži to údajně neumí. Dokonce vznikla jedna celá studie o tom, že když chlapi v osm hodin začnou řešit fotbal, tak ještě o dvě hodiny později budou řešit ten fotbal. Je to prý i kvůli tomu, že muži narozdíl od nás nedrbou. To je podle mě blbost. Drbe každý, i ti chlapi, kteří se tváří jako největší neviňátka, ale kolikrát by i těm vesnickým Keliškám dokázali nakopat zadek.

Zdroj: TADY

Jednou jsme měli menší posezení v hospodě. Bylo nás tam asi 10. Půlka holek, a půlka kluků. Vzhledem k tomu, že jsem věděla, že dívčí osazenstvo bude řešit témata jako je škola, práce, čím je starý vytočil, kolik přes Vánoce nabraly, a další "velice záživná témata", zůstala jsem raději na velice strategickém místě. Uprostřed stolu, takže jsem slyšela jak kecičky holek, tak i velice "důležité řeči" těch kluků. Tam to zpočátku vypadalo taky dost nudně. V Autosalónu představili nové BMW, které má takový motor, taková kola, takový volant a makový podvozek. Z 0 na 100 to udělá asi opravdu rychle. Myslím si to, protože když to jeden z nich vyprávěl, tak ostatní se tvářili, jako by právě spatřili nějakou bohyni rychlých aut a sexu. Pak se debata stočila jiným směrem.


Novák je vůl. Udělal velké dluhy, a teď si s nějakou mladou holkou udělal dítě. Ta mladá holka je mladá Dvořáková. Od těch Dvořáků, co bydlí naproti Novým. Ale ne těch Nových, co mají ty velké psy, a jejich syn je gambler. Těch Nových co si teď koupili tu chatu na Šumavě.
Mladá Dvořáková je pěkně blbá. (Pozn. Nikdo z přítomných diskutujících mladou Dvořákovou osobně nezná, ale soudí tak podle toho, že si začala s Novákem)
Brácha Nováka je taky vůl, ale ne tak velký, jako Novák. Chodí totiž teprve do prváku, tak se jeho volství ještě asi neukázalo. Bráchu Nováka učí Fabiánová, která se všema diskutujícíma chodila na základku, a co jsem tak pochopila, tak hrála velkou roli v jejich mladických erotických snech (možná se tam čas od času objeví i dnes).
Fabiánová je ale teď tlustá. A ostříhala si vlasy. A mimochodem je asi na holky. Prý žije s nějakou policajtkou. Říkala to stará Kropáčková, které to říkala Neumannová, co dělá na poště.

Malá odbočka na dívčí stranu stolu:
Jedna píše diplomku, druhá se učí na státnice. Třetí brečí čtvrté, že jí mladej k Vánocům koupil ošklivý svetr. NUDA!


Odbočka zpátky:
Na poště teď dělá Miloše ségra. Ta malá uhratá, co teď už není uhratá. A má celkem velký kozy. Prý chodila s mladým Tůmou, ale ten se na ní vykašlal kvůli Dvořákový. Ne tý těhotný, ale její ségře. Miloše ségra je prý ale v pohodě (to bude asi těma kozama). Tůmy táta si před měsícem koupil nové auto. AUDI Q8. Černé. To co bylo v Autosalónu minulý měsíc.
Všichni ten díl viděli, až na Karla. Ten měl noční. Zase. Jeho kolega je totiž blbec, a zlomil si nohu na lyžích, když skákal na skokánku. Prý jako Aleš Valenta. Takže místo "Valenty" Karel chodil do práce. Práce je nudná, ale dobře placená. A jsou tam fajn lidi. A ženský, co neumí s počítačem, tak jim pomáhá, když si příliš zvětší obrazovku, nebo nemůžou najít zavináč. Ty ženský ale nejsou fajn, ale jsou úplně blbý. Ale jedna mu každý čtvrtek nosí buchty, tak ta je v pohodě (vidíte, chcete-li si u chlapa udělat jméno, noste mu každý čtvrtek buchty). Minulý týden donesla dokonce štrůdl.

Odbočka k dámskému koutku:
Hrobové ticho, všechny čekují Facebook. (nebo si píšou mezi sebou, aby to ten zbytek neslyšel)


Odbočka zpět:
Objednávají se piva.
Servírka je nemehlo. A je oblečená jako coura. To jednomu z nich připomíná, že Milan přišel na to, že ho podvádí Tereza. S nějakým blbečkem z Prahy. Prej má peníze. Od tatínka. A jezdí v novém Mercedesu. Milan je moc hodný kluk, který si takovou nánu nezaslouží. Sice není moc chytrej, ale je hodnej. A říkali mu to už dávno, že Tereza je mrcha, ať si na ní dává pozor (neříkali, byli z ní hotoví jako pětiletí kluci z nové Hot Wheels dráhy).
Petrův šéf byl teď v Thajsku. Na tři týdny. Na takovou dovolenou prý nemá nikdo z pánské části stolu. Ale všem by se líbila.


Diskuze by možná pokračovala dál, kdyby jedna holka nezačala fňukat, že je moc unavená a nudí se. Ostatní se k ní přidaly. A to si ještě na záchodě nestihly nafotit společná selfiečka. Debata tedy skončila právě v okamžiku, kdy Petrův šéf seděl v nějaké Thajské restauraci. Třeba příště se dovím, co dělo dál.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

UPŘÍMNĚ!! HLASOVÁNÍ JE ANONYMNÍ: Dokázal/a bys chodit s někým jen kvůli penězům?

Ano
Ne

Komentáře

1 Livi Livi | Web | 11. února 2016 v 0:06 | Reagovat

Jo, tohle znám. Často chodím jen tak posedět čistě s pánskou společností a většinou se tam dozvím za jeden večer víc drbů, než od holek za měsíc. A že jsou to kolikrát opravdu perličky. Třeba jaký je kdo vůl a jak ten vůl na tu jeho současnou čarodějnici beztak potřebuje půlku balení viagry, protože to jinak neni možný, aby s ní mohl někdo spát. :-D

2 Angel Angel | E-mail | Web | 6. března 2016 v 15:01 | Reagovat

Podle mě v tomhle směru na pohlaví nezáleží, ale jde o to, jaký ten člověk je. Já bych třeba mohla říct, že mi přijde, že k drbání mají blíž muži, ale zas to mám zkreslené tím, že většina mých přátel jsou právě muži a někteří z nich tímhle opravdu dost trpí =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama