Kam jsem se ztratila?

26. dubna 2016 v 12:28 | Cherrybumbum |  Z mého života
Kuk!
Mnozí z Vás si zajisté všimli toho, že jsem se na nějakou dobu ztratila z blogového světa, a ani jsem nenechala nikde lístek se vzkazem, co se se mnou děje. Bylo by asi fajn, a možná i slušné, udělat menší rekapitulaci posledních pár dní. Možná se mi tím podaří i vysvětlit to, proč jsem během nich nebyla schopná něco normálního vyplodit.

1. Pokračuji s bakalářským projektem
Jak už jsem psala v jednom ze svých předchozích článků, do konce dubna musím vypracovat bakalářský projekt, který 11. května musím obhájit před komisí. Momentálně jsem v celkem slušné fázi, blížím se do konce, vychytávám tomu mouchy, a zkrátka makám jako barevná.
Zároveň obesílám základní školy v našem regionu (moje bakalářka se totiž bude z velké části týkat právě jich), se žádostí o spolupráci, konkrétně budu v květnu nutit deváťáky, aby mi vyplnili pár dotazníků. Já, která vypadá spíš jako jejich vrstevnice - upřímně doufám, že mě nějaká paní učitelka zachrání ještě předtím, než mě rozsápou na kusy, a fotku pak hodí na Instagram s hastagem #ProNekohoToNeniDobryDen.

PS: Mimochodem - momentálně mám vypracovávat právě ty dotazníky, které těm chudinkám dětičkám strčím, a pak je budu pod pohružkou zablokování jejich Facebookových účtů a zabavením cigaret nutit, aby je vyplnily. No... něco málo jsem již vyplodila, ale žádná hitparáda to (alespoň z mého pohledu) zatím není, asi se neumím dostatečně vcítit do mozků 15 letých lidí.2. Nová brigáda
Mnozí z vás si jistě pamatují na můj článek, kde jsem se pomalu hroutila z toho, že nemůžu najít žádnou praxi, ani brigádu, která by alespoň trochu udělala můj životopis atraktivnější. Světe div se, od minulého pátku jsem hrdou brigádnicí na místním exekutorském úřadě. Za ty dva dny co jsem tam byla, jsem ale si zatím připadala jako neskutečně neschopný telátko, co nic neumí, a který je tak neschopný, že i jeho pracovní počítač raději stávkuje. Dokonce jsem zjistila, že veškeré mé znalosti o Excelu jsou v mnohých případech naprosto k ničemu, protože zázračně tento super program občas funguje úplně jinak, než jsem zvyklá. Naštěstí jsou kolegyně (zatím) obrněné naprosto neuvěřitelnou trpělivostí, takže věřím tomu, že se nakonec vše dokážu naučit.
A pokud se ptáte na mou dosavadní brigádu, tak tu si stále nechávám. Čím plnější peněženka, tím líp. :D

3. Snažím se učit
Za pár týdnů mě již čekají ty oblíbené zkoušky, konkrétně bych chtěla stihnout ještě nějaké ty předtermíny, abych ze všeho pak neměla tááááákovou hlavu, protože je toho moc. Samozřejmě jak se znám, tak určitě to přesně takhle dopadne - vše nechám zase na poslední chvíli, a pak se budu modlit i k čínskému bohu srandy, aby mi pomohl.

4. Společné tři roky
20. dubna jsem s přítelem oslavila společné 3 roky. Někdo tvrdí, že to ještě není nic zvláštního, je to spíš takové roztomilé, ale jelikož se mnou ještě nikdy nikdo tak dlouho nevydržel, tak mi to přijde naprosto úžasné. Navíc to dokazuje jediné - můj prvotní úsudek byl naprostý správný, když jsem v něm vycítila člověka, který mi bude naprostou oporou. Vím, že máme před sebou ještě hodně práce, ale už teď to stojí za to.


A na závěr: Dnes jsem vyhrála vstup na předpremiéru Capitan America - Občanská válka. Je tu ještě nějaký šťastlivec? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Přispěl/a jsi někdy svým článkem na Krásná.cz?

Ano
Ne

Komentáře

1 Pralinka2 Pralinka2 | 26. dubna 2016 v 22:05 | Reagovat

Pardon, že ruším dotazem, který s tématem souvisí jen částečně. Před časem jsem tady četl zajímavý článek o tom, jak se ti ztratil pejsek a jak se našel. Ale pak jsem tady ten článek neviděl. Je tady někde, nebo je pryč?

2 kamagra jelly kamagra jelly | E-mail | Web | 29. ledna 2019 v 17:21 | Reagovat

Wow, stunning portal. Thnx ...
kamagra oral jelly
<a href=http://kamagra-oral-jellies.com/>kamagra oral jelly australia </a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama