Květen 2016

Je čas jít o dům dál

29. května 2016 v 12:02 | Cherrybumbum
Ahoj všichni,

nemá cenu se omlouvat za nedostatečnou aktivitu, protože té jste si již zajisté všimli. Je však třeba Vás seznámit s jednou celkem důležitou změnou v mém životě.

Končím s tímto blogem a stěhuji jej ke konkurenci, přesněji řečeno - přecházím na Blogspot.


Je mi to moc líto, protože 3 roky se těžko jen tak berou a zahazují, ale v poslední době pociťuji, že mi to tady zkrátka nestačí. Za jedno oblíbení blogeři odchází na Blogspot také, čímž se mi celkem dost tenčila motivace tu zůstat, a dalším hřebíčkem do rakve tohoto blogu jsou ty příšerné reklamy, které hyzdí mou práci. Nevím, proč vedení Blog.cz stále nevyslyšelo volání nás uživatelů (asi, že jsme jim těžce někde), ale opravdu chci mít SVŮJ blog. Nechci se o něj dělit s nějakou reklamou na CCC, která zabírá většinu prostoru na Blogu, čímž opravdu hodně kazí celkový dojem. Možná si říkáte, proč nepoužívám AdBlock, když mi ty reklamy tak vadí, ale pravdou je, že ho již několik let opravdu používám.

Bohužel se mi poslední dobou začaly množit stížnosti právě na reklamní obsah, a když jsem na chvíli AdBlock vypla a podívala se na svůj Blog očima právě těch, kteří tuto aplikaci nepoužívají, tak se mi opravdu chtělo brečet. Bylo to jako vzít veškerou mou práci a úsilí, a zabalit ji do všech těch reklam, kterým se snažím zuby nehty vyhýbat.

Dalším faktem, proč zde končím je to, že prostě cítím, že je čas na změnu. Aktuálně na mém novém Blogu naleznete pár přesunutých článků odsud, po zkouškách se vrhnu i na nový obsah + zvažuji úplně nový koncept blogu. Jelikož ale není úplně 100% promyšlený, tak si jej zatím nechám pro sebe. Samozřejmě zapracuji i na vzhledu - tento sice není úplně špatný, snažila jsem se, aby co nejvíce korespondoval se současným vzhledem, se kterým jsem spokojená, ale nějaké změny prostě udělat musím.

Nově mě naleznete na:

http://my-blonde-life.blogspot.cz/


Captain America: Civil War - recenze

5. května 2016 v 23:09 | Cherrybumbum |  Filmy
Letošní rok je bohatý na nové filmové snímky o superhrdinech. Po Deadpoolovi (ano, vím, to je ANTI-hrdina) a Batman vs. Superman přichází do kin dlouho očekávaný Captain America, který se tentokrát musí utkat jak s egoistickým Iron Manem, tak se svým svědomím a rozumem. Jste připraveni na největší válku Avengers?

Zdroj: TADY

Avengers, v čele se Stevem Rogersem, mají před sebou další misi, při které mají zachránit svět před hrozbou světové nákazy nebezpečným virem. Svět sice opět zachrání, ale jako vždy za sebou nechávají chaos, nevinné oběti a hlavně dychtivé novináře, kteří jen prahnou po senzacích. Po této misi je skupina Avengers postavena před závažné rozhodnutí: být nezávislým týmem jako doposud, a chránit svět, když to skutečně potřebuje, nebo být vládní armádou, která bude povolána jen v případě nejvyšší nouze.