Co právě dělám?

"Super" narozeniny a další novinky

3. listopadu 2013 v 19:06 | Cherrybumbum
Dlouho jsem se neozvala s nějakým tím novinkovým článečkem. Poslední dobou se toho stalo docela dost - řekla bych. Takže první věcí je, že jsem zjistila, jak "boží" budu mít nejspíš narozeniny. Vážně tomu říkám "splněný sen", každý mladý člověk z toho musí radostí dělat díru do stropu. Takže až se vám pochlubím, tak doufám, že mi všichni budete pěkně závidět.

Další týden školy pryč?

19. září 2013 v 14:21 | Cherrybumbum
Dlouho jsme tu neměli žádný článek novinek. Nebo oprava - dlouho jsme tu neměli žádný článek. Za to se moc omlouvám, ale zkrátka nestíhám. Nebo když se nad tím vlastně zamyslím... Znáte ten pocit, jak nic nestíháte a přitom zase nemáte tolika práce? Takové to, jak se ráno vzbudíte, šup najednou sedíte ve škole, šup už je konec školy, šup jste v práci, šup sedíte doma nad učení, šup už jdete spát. A kde je nějaký volný čas? Asi skončil spolu s prázdninami... Teď píšu jen díky tomu, že mi odpadly dvě hodiny tělocviku, jinak nevím, jestli bych nějaký článek nestihla až někdy v neděli.

Ale přejdeme k tomu, co je u mě teď nového:

Žiju svůj prázdninový sen!

26. července 2013 v 17:00 | Cherrybumbum
Musím říct, že letošní léto je konečně to, které si opravdu užívám plnými doušky. Nedřepím neustále doma u kompu, žiju. Když nebrigáničím, tak se válím na koupálku, někde courám s kámoši nebo s přítelem. Komp a Facebook nejsou teď mými častými společníky. Pravdou ovšem je, že venku je počasí poprvé za x let konečně jakž takž moudré, takže by byl neskutečný hřích sedět doma na zadku. To můžu dělat, až budu chodit do školy.

Novinky? NOVINKY!

4. července 2013 v 11:47 | Cherrybumbum
Čtvrtý den prázndnin a já sem zatím vkládám jen články, které mi zveřejnili na Krásná.cz. Proto jsem se rozhodla napsat, co je za těch pár dní nového a co se chystám dělat.

1. Odjezd do Chorvatska - večer balím kufry a zítra odjíždím do Chorvatska. Pokud se někdo snaží tvrdit, že Chorvatsko není nic extra, že je tam každý rok s rodiči, tak já tam ještě nikdy nebyla, tak mě prosím nechte užít si mou radost. Nevím, zda stihnu přednastavit nějaký ten článek, při nejhorším si budete muset počkat do příští neděle, kdy se vracím. Pokud se ani nějakou dobu poté žádný neobjeví, vyhlašte po mě pátrání - ztratili jsme se.

2. Práce na jahodových plantážích - je ta největší blbost, do které jsem se kdy nechala uvrtat. Po třech dnech mě bolí ruce, nohy, ale hlavně záda a krk. Proto se těším, až se pozítří natáhnu u vody a dejte mi všichni pokoj. Opravdu obdivuji lidi, co dělají na polích celý život.

3. Začínám se rozhodovat o VŠ - ráda bych zkusila cestovní ruch, naši mě ovšem tlačí na žurnalistiku (ačkoliv naposledy četli mojí slohovku ve 4. třídě). I když se mi na ní moc nechce, tak mi stejně v hlavě hlodá takový ten malý červíček. Nechám se překvapit, co na sebe vymyslím, ale jistá si jí stále nejsem. Navíc co jsem četla, tak přijímací řízení je celkem hardcore. Pokud máte někdo zkušenosti, pište!

4. Super tajné - zveřejním a přiblížím, až vše bude 100% jisté (jsem to ale potvora!) Ale předem říkám, že nejsem těhotná, nechystáme zásnuby ani cestu kolem světa. Jen taková minidrobnost, která by mi udělala děsnou radost.

No nic, jdu do města sehnat boty do vody a něco k jídlu, ať v tom Chorvatsku nechcípneme hlady. Zatím :)
 
 

Reklama