Co se jinam nevešlo

5 videoklipů, které se mi prostě líbí

21. srpna 2015 v 16:07 | Cherrybumbum
Ahojky,
rozhodla jsem se jednou vydat jeden lehce oddychový článek. Poslední dobou totiž jen testuji produkty a jsem z toho tak zblblá, že nemůžu vymyslet nic smysluplného. Nic co by se zabývalo takovými závažnými tématy, které momentálně hýbou světem. Nic moralizujícího, nic přemýšlivého. Mozek má prostě prázdniny - mimochodem, nechci některé z vás provokovat, ale neskutečně moc mi dělají dobře vaše statusy, že za pár dní už jdete do školy. Mě totiž škola začíná až 21. září. Kyš kyš kyš S vyplazeným jazykem

Tento seznam videoklipů je sestaven podle toho, jak se mi líbí ta vizuální stránka. Nekoukala jsem na to, o čem se zpívá v jednotlivých písních. Jen ty příběhy, které se tam během písně promítají. A tento seznam není sestaven podle oblíbenosti. Chtěla jsem to tak udělat, ale u třetího videa jsem se zasekla, protože jsem se nemohla rozhodnout, jakou pozici bych mu dala. Proto je to spíš takový miš maš.

Avicii - The nights

Zdroj: Youtube.com

Moje povstanie.sk

6. září 2014 v 19:10 | Cherrybumbum
Hola,
tak jsem se vám vrátila o dva dny dříve ze seznamováku. Bohužel mě zradilo zdraví, takže teď ležím v posteli, piju čajík, smrkám jak o život a za chvíli nastane čas i na nějaký ten lék. A když tak člověk nemá co dělat, tak začne hledat něco zajímavého ke koukání. A já něco nejspíš opravdu našla.
Zdroj obrázku: TADY
 
 

Reklama

Rubriky