Filmy

Captain America: Civil War - recenze

5. května 2016 v 23:09 | Cherrybumbum
Letošní rok je bohatý na nové filmové snímky o superhrdinech. Po Deadpoolovi (ano, vím, to je ANTI-hrdina) a Batman vs. Superman přichází do kin dlouho očekávaný Captain America, který se tentokrát musí utkat jak s egoistickým Iron Manem, tak se svým svědomím a rozumem. Jste připraveni na největší válku Avengers?

Zdroj: TADY

Avengers, v čele se Stevem Rogersem, mají před sebou další misi, při které mají zachránit svět před hrozbou světové nákazy nebezpečným virem. Svět sice opět zachrání, ale jako vždy za sebou nechávají chaos, nevinné oběti a hlavně dychtivé novináře, kteří jen prahnou po senzacích. Po této misi je skupina Avengers postavena před závažné rozhodnutí: být nezávislým týmem jako doposud, a chránit svět, když to skutečně potřebuje, nebo být vládní armádou, která bude povolána jen v případě nejvyšší nouze.

Recenze: Deadpool

14. února 2016 v 12:42 | Cherrybumbum
Komiksových hrdinů, kteří se z papíru dokázali dostat až na stříbrné plátno, bylo již celkem požehnaně. Všichni povětšinou měli za cíl zachránit svět, sbalit přitom krásnou holku, a pak se pod rouškou tajné identity snažit sklobit svůj superhrdinský život s tím normálním. Marvel však tentokrát přišel s novým hrdinou, který má vytříbený smysl pro sarkasmus, používání dvojsmyslů, hlavně na ty správně prasácké vtípky. Přichází Deadpool, jeden z největších antihrdinů všech dob.

Zdroj: Youtube.com

Bylo filmových Padesát odstínů šedi překonáno svou parodií?

3. února 2016 v 16:21 | Cherrybumbum
Parodie vždycky byly, jsou a budou. Parodie na filmy, knihy, videoklipy, nebo jiné parodie, bereme je jako něco naprosto normálního, co nás už příliš nepřekvapí. Jak ale dopadne parodie něčeho tak kontroverzního, jako je film Padesát odstínů šedi?? Připravte se na Padesát odstínů černé!

Zdroj: Kinobox.cz

Tvůrci Scary movie se tentokrát rozhodli zpracovat, k obrazu svému, loňský trhák všech kin po celém světě - filmové zpracování bestselleru Padesát odstínů šedi. Abych řekla pravdu, tak si o svou parodii přímo koledoval. Je však z mého pohledu zdařilá?

Recenze: We are your friends

6. září 2015 v 20:57 | Cherrybumbum
Od 3. září 2015 nabízí česká kina nejnovější film se Zacem Efronem v hlavní roli "We are your friends". Jste připraveni na jednu velkou filmovou party?

Zdroj: Youtube.com

Recenze: Mimoni

25. června 2015 v 21:57 | Cherrybumbum
Ať si to připouštíme nebo ne, malé žluté potvůrky ve tvaru vajíčka, které nosí lacláče a šílené brýle, pomalu ale jistě zaplavují celý svět. Po filmech "Já, Padouch" a "Já, Padouch 2", kde se tito roztomilí nešikové představili po boku Grua, největšího padoucha všech dob, se tvůrci rozhodli dát těmto malým stvořením vlastní film. Od 25. června v kinech po celé republice probíhá doslova Mimoňmánie. A já měla tu možnost, využít výhody staršího sourozence a vyrazit také na tento velice očekávaný animák.

Zdroj: Youtube.com

Recenze: Jupiter vychází

19. února 2015 v 17:59 | Cherrybumbum
5. února česká kina uvedla nový sci-fi snímek s názvem "Jupiter vychází". Ačkoliv jsem nikdy nebyla příliš velkým fandou podobných filmů, trailer mě zaujal natolik, že jsem zkrátka neodolala a při nejbližší příležitosti jsem vyrazila do našeho kina. Jak podle mého názoru dopadl film, ve kterém se v hlavních rolích objevili takové hvězdy, jako jsou Mila Kunis a Channing Tatum?

Zdroj: Youtube.com
 
 

Reklama