Fotky

"Tour de Prague"

20. srpna 2014 v 0:04 | Cherrybumbum
Bylo nebylo... A nebo víte co? Přejdeme rovnou k věci.

Tak jsme si jednoho krásného zimního večera povídali s přítelem o všech školních výletech, které jsme kdy absolvovali a dostali se k tématu PRAHA. Z našeho rozhovoru jsem si náhle nějak uvědomila, že byť od našeho hlavního města bydlíme cca 60 km, nikdy jsem z něj neviděla víc než obchoďáky, aquapark a zoo. Jo a ještě planetárium, tam jsem byla asi 3x - se školkou i školou. Takže jsem ten večer dostala slib, že JEDNOU (pěkně záludný slovíčko, zvlášť když ho vysloví chlap, hehe) si uděláme takový větší výlet, abych dohnala svojí pražskou nevědomost. A to jednou nakonec přece jen přišlo, a to dnes. (Stejně moc mluvím, co?)

Přibližná trasa našeho výletu. Na mapě začínám od Palladia, kde jsme se skutečně stavovali omrknout boty. Skutečný začátek ale byl na jednom parkovišti, které jsme na mapě ale nenašla. I tak to ve finále byla celkem štreka. :D
Zdroj: Google mapy

Fotografie - Maďarsko 2014

1. července 2014 v 0:19 | Cherrybumbum
Tak jsem si splnila jeden ze svých požadavků pro letošní rok a vyrazila někam mimo republiku. Cílem se nám na pár dní stal maďarský Balaton, ve kterém jsme se bohužel vykoupali jenom dvakrát, protože nám pak počasí moc nepřálo (spíš vůbec) a proto jsme se také vrátili o dva dny dříve. Ale ani špatné počasí mi nebránilo v tom, udělat pár fotek. Není to sice žádná sláva, ale alespoň něco. :) Možná vás také překvapí, že jich není moc, ale vybrala jsem vyloženě to Nejlepší. :)

Tak pro začátek - když už nám běží to Mistrovství světa ve fotbale... :)

Když chybí kamarád na hraní

12. května 2014 v 22:27 | Cherrybumbum
Áááá, protože nestíhám napsat nějaký nový a chytrý článek, rozhodla jsem se opět na jednu fotorychlovku. Takhle si moje ségra o víkendu poradila s nulovým výskytem dětí na dětském hřišti. Kdyby mi šlo vložit video, určitě byste se nasmáli. :)


Dodávám, že si ho tam takhle naaranžovala sama :)

Poslední zvonění - slíbená várka fotek

8. května 2014 v 21:55 | Cherrybumbum
Tak jsem si dneska vzpomněla, že jsem vám slíbila více fotek z našeho posledního zvonění (a vy mi nic neřeknete, twl!). Tak jsem si sedla k počítači, vytáhla svoje fotky, půjčila si pár fotek od spolužáků a jdu to dát dohromady.

Mrzí mě, že jsme se nesešli všichni jako třída. To je prostě: "Jsme spolu poslední rok,musíme držet spolu," a pak vám půlka řekne, že takovéhle akce jsou trapárna. Tak jsme to pojali jako samovýdělečnou akci, kdy jsme si pak závěrečnou částku (240 Kč dostal každý, což je celkem ucházející), rozdělili mezi sebe. Na jednu stranu - proč ne. Proč to nechávat na maturitní večírek, když půlka nedorazila? Proč by měli mít užitek z něčeho, čeho se neúčastnili.

Jak jste zajisté poznali z předešlého (hodně předešlého) článku, zvolila jsem si kostým jako Captain America. Neptejte se proč mě to napadlo, asi proto, že jsem nechtěla jít za Minnie Mouse -> za tu už šlo tolika holek, že bych byla opravdu trapná. :D

Ať to moc neokecávám - tady jsou ty fotky:

Společná fotka naší polovičky.
 
 

Reklama