Jak to vidím...

"Sháním NUTNĚ brigádu! Beru COKOLIV!"

27. dubna 2016 v 13:37 | Cherrybumbum
Léto se blíží, všichni by chtěli jet někam na dovolenou, nakoupit si tunu řasenek, pořídit auto nebo jen vydělat nějakou tu kačku navíc. A tak všichni začali shánět brigády. Denně na Facebooku zakopávám o příspěvky typu, který je uveden v nadpisu. Každý bere vše, každý zoufale něco shání, každý děsně hledá, ale ve finále zjistíte, že drtivá většina těchto hledačů možná tak akorát "hledá". Chápete, ne? Držte se, další hejtovací článek je tu.

Zapřísáhla jsem se, že už v životě nikomu nebudu pomáhat s hledáním brigády. Důvod je prostý - skoro pokaždé, když jsem se za někoho někde přimlouvala, tak jsem se akorát drsně spálila. Tu výjimku tvoří akorát holčina, která si nakonec místo brigády našla normální stálý místo. To se dá pochopit, proti tomu nic nenamítám. Mluvím spíš o těch princeznách, které "strašně moc chtějí pracovat, ale nic nemůžou sehnat", ale pravda je spíš taková, že si představují práci, u které by celý den seděly na svém roztomilém zadečku s rukama v klíně, maximálně by se zaměstnaly svým smartphonem, a to vše za 150 Kč/hod.

Bezpečnost především - nebo ne?

12. dubna 2016 v 10:47 | Cherrybumbum
Jedna věc mi od včerejšího dne vrtá hlavou. Není to tak dávno, co jedna pomatená ženština naklusala na jednu základní školu, kde ubodala nevinného kluka, který se jen snažil bránit svou spolužačku. Tenkrát se všude mluvilo o tom, jak je třeba zvýšit bezpečnostní opatření, a zařidit, aby se na podobná místa nemohl dostat někdo cizí, a hlavně, aby se podobný čin neopakoval.

Zdálo by se, že po takové tragické události, a taky v době, kdy ze zahraničí každou chvíli přichází zprávy o tom, jak nějakou školu přišel "jen tak" vystřílet nějaký šílenec, nebo jak se někde někdo odpálil, se všude budeme snažit o co nejvyšší bezpečnost. Bohužel, včera jsem se přesvědčila o tom, že tomu tak není.

5 "hitů", které všichni milují, jen já z nich šílím!

12. února 2016 v 15:48 | Cherrybumbum
Přiznávám, že jsem za posledních několik let nezažila den, kdy bych si nemusela pustit alespoň jednu písničku. Bez hudby nefunguji, možná je to projev slabosti, ale ať jsem klidně za slabocha. Navíc když děláte na diskotéce, tak se hudbě nevyhnete ani kdyby jste měli v uších několik špuntů.

Přiznám se, že dokud hrají tu "mojí" hudbu (chtěla jsem tu zamachrovat s pojmy jako EDM, Drum and Bass apod., ale je mi jasné, že spousta lidí by mi nerozumněla), tak jsem spokojená. Pak přichází ta třetí hodina ranní, a z repráků začnou vycházet "hity", ze kterých bych nejraději strčila hlavu do nádoby s ledem, a nechala ji tam po zbytek večera. Tak například:

1. Ben Cristovao - Sweet chilli life song
Ben mi nevadí. Jeho tvorba se mi celkem líbí. Ale co má být, sakra, tohle? Podle mého názoru jedna z nejhorších písniček všech dob, ale když vidím řady těch holek, které jsou celé nadržené na to, až DJ tohle pustí, tak si myslím, že asi nemám hudební sluch nebo vkus. Je teda fakt, že ta část o McDonaldu a práci má něco do sebe, ale zbytek? Asi ji všem těch DJům smažu z těch jejich počítačů a CDéček, a budu mít klid. To samé plánuju s...

Když chlapi drbou...

10. února 2016 v 17:13 | Cherrybumbum
O nás ženách se říká, že během jednoho posezení u vínečka dokážeme probrat až několik desítek témat, a to i přes to, že na sebe nemusí logicky navazovat. Muži to údajně neumí. Dokonce vznikla jedna celá studie o tom, že když chlapi v osm hodin začnou řešit fotbal, tak ještě o dvě hodiny později budou řešit ten fotbal. Je to prý i kvůli tomu, že muži narozdíl od nás nedrbou. To je podle mě blbost. Drbe každý, i ti chlapi, kteří se tváří jako největší neviňátka, ale kolikrát by i těm vesnickým Keliškám dokázali nakopat zadek.

Zdroj: TADY

Jednou jsme měli menší posezení v hospodě. Bylo nás tam asi 10. Půlka holek, a půlka kluků. Vzhledem k tomu, že jsem věděla, že dívčí osazenstvo bude řešit témata jako je škola, práce, čím je starý vytočil, kolik přes Vánoce nabraly, a další "velice záživná témata", zůstala jsem raději na velice strategickém místě. Uprostřed stolu, takže jsem slyšela jak kecičky holek, tak i velice "důležité řeči" těch kluků. Tam to zpočátku vypadalo taky dost nudně. V Autosalónu představili nové BMW, které má takový motor, taková kola, takový volant a makový podvozek. Z 0 na 100 to udělá asi opravdu rychle. Myslím si to, protože když to jeden z nich vyprávěl, tak ostatní se tvářili, jako by právě spatřili nějakou bohyni rychlých aut a sexu. Pak se debata stočila jiným směrem.

Co mě dokáže naštvat v dietních a fitness skupinách

4. února 2016 v 18:14 | Cherrybumbum
Za chvíli bude léto, a tak se snažíme makat na sobě, abychom se nestyděli vyjít v plavkách mezi lidi. Já teda teď ne, už od neděle okupuju postel a je mi na umření. A jako určitý druh motivace se někteří z nás připojujeme do různých skupin, ať už těch hubnoucích, nebo těch naopak nabíracích, kde se teda nenabírá tuk, ale svaly. Protože jsem člověk zvědavý, tak jsem přihlášena v obou druzích, a kolikrát se fakt nestačím divit, co tam na mě vypadne. Za "moudra", ale i těžký nemoudra.

1. "Jé, nový rok, to zas prasata slezou ze svých gaučů, a budou týden dělat, jak na sobě makaj."
Kurvadrát, a není to na jednu stranu dobře? Neustále každý všechny ty obézní lidi kritizuje, jak jsou líní, jak nic nedělají, ale když už je alespoň nějaké to předsevzetí donutí to alespoň zkusit, tak je to opět špatně. A nejvíc vtipné na tom je, že tuto perlu vypustil zrovna týpek, který neustále nadává, jak jde svět do prdele, protože všichni jenom sedí a kynou.

A že to 3/4 lidí po pár dnech vzdá? No a co, to není vás problém. Aspoň zase budete mít volný svůj oblíbený stroj v posilovně, a nemusí vám být líto, že se o něj musíte s někým novým dělit.

Co si lidi myslí o blogerech (ale není to pravda)

26. ledna 2016 v 22:33 | Cherrybumbum
Blogeři jsou na internetové scéně již pěknou řádku let. Sepisujeme své myšlenky, názory, ale i super recepty, vzpomínky na minulou sobotu nebo recenze na nové produkty. Myslím, že neexistuje internetový uživatel, který by nečetl alespoň jeden blogový příspěvek. Z toho důvodu si na nás ostatní lidé stihli udělat pár názorů, které jsou občas správné, ale občas příliš ne. Např.


1. Blogeři celé dny sedí u svých laptopů, a smolí jeden článek za druhým
Upřímně neznám ani jednoho blogera, který by vydával kvalitní články jako na běžícím pásu. Dobrý článek potřebuje čas, náladu a hlavně inspiraci. A je velký rozdíl, když si bloger opravdu sedne a dá si se svým článkem práci, protože jeho příspěvky jsou čistě jeho vlastní, než někdo, kdo jenom sedne k počítači a hází na blog každé dvě minuty nějaký nový obrázek nebo písničku od Justina Biebera. Je ovšem otázka, jestli takové tvorbě se pak dá opravdu říkat BLOGOVÁNÍ.

Proč nemůžu být muž?

15. ledna 2016 v 19:22 | Cherrybumbum
Kdysi dávno, přesněji před dvaceti lety a nějakými drobnými, čekali moji rodiče něco naprosto perfektního, božího a skvělého. Na svého perfektního, božího a skvělého syna Davida. Nakoupili modrý kočárek, zelené a modré oblečení, auta a další hračky pro kluky a pak přišel šok, ze kterýho se každý rodič jen tak nevyhrabe. Muselo to být pro ně hrozné, sama si to nedokážu představit, jak bych s něčím takovým mohla žít. V nemocnici jim jen tak mimochodem oznámili, že žádný chlapeček se nekoná. Trošku se spletli a najednou přišli na to, že u mámy v pupku není David, ale Andrea. A tak se začala psát moje historie trochu správněji. Proč to sem píšu? Nevím, možná jako důvod pro ty, kteří se nad mými fotkami diví, proč mám klučičí kočárek a dupačky. I když někdy si říkám, jaké by byli výrazy našich, kdyby to zjistili až po mém narození. Jaká škoda, že novorozenci neumí hned mluvit. Vylezla bych ven a řekla jim: "To jste nečekali, cóó?"

Fotka vpravo je asi tak pět let stará. A vlevo, jsem já, jako asi dvouleté mímo.

Dneska už je víc než jasné, že skutečně jsem holka. Nenarostlo mi nic navíc, dokonce asi nepociťuji žádné zvláštní pocity, co dělám sakra v tomto těle. Přesto občas někdy proklínám toho, kdo řídí celý náš svět a naše osudy, že mě nenechal být tím Davidem. Neměla bych pak život o něco snazší?

Ostatní holky v mém věku vs.Já

5. ledna 2016 v 20:38 | Cherrybumbum
Čas od času má člověk potřebu se srovnávat s ostatními. Je to trapné, je to dětinské, a dokonce z toho občas máme nervy v kýblu, ale prostě to tak děláme. A kdo tvrdí že ne, tak musí mít nos jako Pinocchio. I když je srovnávání se s někým jiným hrozné, často nám to celkem otevře oči. Nebo si začneme pokládat otázku: "Jsem divná já, nebo ti ostatní?"


1. Ostatní holky v mém věku již mají děti x Já ne
Otázka, kterou si pokládám dnes a denně. Jsem já divná, nebo ostatní příliš napřed? V mém okolí se holkám v mém věku (+/- 2 roky) narodilo už dohromady 8 dětí. Dneska se jedné z nich dokonce narodilo již druhé. Můj Facebook je tak doslova přesycen všemi miminky, kočárky a přesnídávkami. Ale nestěžuji si - ráda se koukám na fotky miminek. Miminka na fotce jsou totiž roztomilá a hezká (pak už většinou ne).

Ony mají být Vánoce?!

18. prosince 2015 v 12:19 | Cherrybumbum
Ahoj všem,

venku už prý koluje ta pravá vánoční atmosféra. Tímto bych ji chtěla vyzvat, zda by se mohla zastavit i u mě, protože jako poslední 4 roky jsou Vánoce totálně mimo mě. Sice mi zbývají nakoupit už jenom 4 dárky, zítra máme jet do vánočních Drážďan (pokud se teda dostatečně vyležím, jinak pojedu akorát tak víte kam), ale pořád zkrátka mám dojem, že je snad nějaký říjen a všichni kolem mě se zkrátka jenom pomátli s Vánoci.

O vodě s citrónem

2. prosince 2015 v 8:14 | Cherrybumbum
Před časem jsem se rozhodla, že si při svých občasných návštěvách v restauracích či kavárnách nebudu dávat ty sladké coly a limonády, ale vyzkouším i tu zdravější variantu osvěžení. Tím mám na mysli "drink", který se nazývá voda s citrónem, a pro některé dokonce citronáda. Pod pojmem Citronáda si ale představím spíš nějakou směsici vody, citronu, limetek a třtinového cukru. Ale budiž, každý to prostě cítí jinak.

Nevěřila bych ovšem, jak velký problém, je v některých podnicích si toto pití objednat. Nebo spíš - objednat pohoda, ale co mi pak přinesou, to je jedna velká zajímavost.

(Ne)veselé historky z natáčení SuperStar

23. listopadu 2015 v 18:26 | Cherrybumbum
Myslím si, že každého diváka u televizních obrazovek zajímá, jak vlastně vypadá takové natáčení přímého přenosu. Zvlášť, pokud se jedná o divácky oblíbenou pěveckou show, jako je letošní SuperStar. A jelikož jsem měla možnost být na pár hodin být v centru dění, přináším Vám tedy svůj článkový sestřih celého večera.

8 + 2 věci, které zažije (snad) každý při tvorbě prezentace

8. října 2015 v 18:10 | Cherrybumbum
Už třetí týden chodím do školy. Sice v takovém lehce porouchaném stavu, kdy bez kapesníčků neudělám ani krok, ale pořád ještě můžu chodit. A začíná nám to období šech seminárek, esejí a taky prezentací.

Včera jsem dostala s týdenním zpožděním svá témata na prezentaci, která mám do příští středy zpracovat. Se zpožděním proto, že místo předchozí hodiny jsem ležela v zubařském křesle a poslouchala duchaplné rady o tom, jak vidět, že si čistím dobře a pečlivě zuby, ale že to není pořád ono - abyste to chápali, je to asi rok, co jsem od stejné zubařky dostala radu, že bych si mohla zuby čistit v pokoji, když se učím, nebo v obýváku, když koukám na televizi, aby to čištění bylo opravdu 100%. Ne díky, já budu skromná a spokojím se jenom s koupelnou.

Takže teď v 15:43 ležím v posteli, mám vedle sebe čaj, citrónovou vodu, nějaké zázvorové pastylky a Paralen (ano, tím naznačuju, že využívám den volna pro to, abych se vyležela) a zkouším namastit nějakou tu prezentaci. A protože si musím dát pauzu, tak se z toho hned vypíšu článkem.

Moderní matky jsou prostě...

21. září 2015 v 17:51 | Cherrybumbum
O mém názoru na některé matinky, které celé dny sedí doma, kopou se, bez prominutí, do prdele a vymýšlí kraviny, jsem psala už jednou, a to v článku o rodičáku, kterého jsem se zúčastnila. Ale čas šel dál a já místo toho, abych si dneska říkala, že ty exepláře z bráchovy třídy byly ojedinělé, čím dál častěji přemýšlím, jestli si mám jednou vůbec pořizovat děti. Hlavně kvůli těmto kravičkám, kvůli kterým za mnou neustále bude chodit sociálka, kterou na mě budou posílat, protože se "dostatečně nevěnuji potřebám a touhám dítěte". Kecy, kecy, kecy. Jenom nechci, abych jednou "vychovala" rozmazlené parchanty, kteří si nebudou umět sami pomalu zavázat boty, ale budou očekávat, že okolí z nich bude padat na zadek.

Nemáme nebo "Nemáme"?

3. září 2015 v 10:16 | Cherrybumbum
Co se týče chudoby, údajně se má Česká republika pochlubit 1,5 mil. lidí, kteří se s touto imaginární nálepkou mohou "pyšnit". Často ovšem přemýšlím, jak moc je toto číslo u některých lidí oprávněné. Kolik lidí se pouze tváří a snaží se všem vnutit, že opravdu jsou na mizině, ale přitom kdyby si sáhli do svědomí, tak zjistí, že zas tak bídně na tom vlastně nejsou?

Co bych si nikdy nenechala vytetovat

6. července 2015 v 21:02 | Cherrybumbum
Už asi tak 2 - 3 roky přemýšlím nad nějakým pěkným tetováním. Měla jsem už pár nápadů, ale buď jsem si to rozmyslela nebo jsem se s tím někomu pochlubila a on si to nechal udělat (jako když jsem se kamarádce jednou svěřila, že si nechám vytetovat pírko na klíční kost. S čím myslíte, že o dva týdny později přišla?) Nechci své rozhodnutí ukvapit, protože nechci si nechat udělat první kravinu, která mě napadne a pak do konce života litovat, že jsem si to pořádně nepromyslela. A než to vymyslím, tak by stálo za to si ujasnit, co vlastní NEchci.

JEDNÁ SE O MŮJ OSOBNÍ NÁZOR A VKUS, NIKOMU NEŘÍKÁM, ŽE JSOU TATO TETOVÁNÍ ŠPATNÁ, A ŽE BY SI JE NIKDO NEMĚL POŘIZOVAT

1. Jméno mého přítele
I když ho miluji sebevíc, nemám 100% jisté, že se zkrátka jednoho dne nerozjdeme. (Jenom to ne, myslím, že bych to asi nepřežila) A co pak budu dělat s jeho jménem vytetovaným... někde na těle? Budu si už hledat jenom samé Honzy, abych ho nemusela odstraňovat? Ale no táák! :D To už radši jména a data narození svých dětí (to jednou plánuji, hrozně se mi to líbí - ne, není to proto, abych na jejich narozeniny nezapomněla!). Nemluvě o tom, že i mému příteli tento druh tetování přijde těžce úchylný, takže aspoň si nemusím vyčítat, že o něco takového nemám zájem.

Marek, Tomáš, Honza:D ZDROJ

Vychrtlá vs Obézní - co z toho je opravdu "krásné"?

29. května 2015 v 0:12 | Cherrybumbum
Léto už pomalu klepe na dveře. Začíná ta každoroční panika "Uááh, přes zimu jsem se přejídala a necvičila a teď se mi budou všichni na koupališti smát." A do toho na nás ze všech stran přistávají, díky médiím a sociálním sítím, stovky fotografií dvou extrémů - vychrtlých modelek a extrémně obézních modelek. Oba tábory se nám snaží dokázat, že jejich postava je to pravé, a že ony jsou ty nejkrásnější a nejspokojenější, a že jsou pyšné na své tělo. Kde je pravda? Nevím, pokusíme se ji tedy najít.

Maturita jen pro gympláky - WTF?

7. května 2015 v 15:19 | Cherrybumbum
A je to opět, jako každý rok, tady. Ne, teď nemluvím o hokeji. Řeč je o státních maturitách, díky kterým je Facebook už 3. dnem jedno velké bitevní pole. Za všechno může Jidáš, řekněme si to na rovinu. Jidáš se v roce 2015 vrátil na Zem a zradil všechny maturanty. Alespoň takhle začal ten maratón urážek, stěžování si a posměšků, kterými se teď my, nematuranti, musíme prokousávat den co den. Vznikají petice typu: "Za snížení kritérií hodnocení didaktického testu z českého jazyka v rámci MZ 2015" nebo dokonce "Maturita jen pro gymnazisty". Někdo se tomu směje, mě už to ale celé začíná silně rozčilovat, proto vypínám Facebook, otevírám blog a dávám se do psaní všech mých pocitů, které mi tahle celá šaškárna přinesla.

Zdroj: TADY

Jsem asi hodně špatně vychovaná

29. dubna 2015 v 12:31 | Cherrybumbum
Někdy si kladu dvě zásadní otázky:
1.) Jde tahle společnost do kytek? (řekla bych to jinak, ale rozhodla jsem se, že vulgarismy budu co nejvíce omezovat)
2.) Nebo jsem já jenom špatně vychovaná a nechápu tedy, jak to dneska vlastně mezi námi chodí?


O Češích se často říká, že se chovají jako burani. A často s takovým tvrzením musím jenom souhlasit. Je mi sice jasné, že za našimi pomyslnými hranicemi se všichni k sobě také nechovají vlídně, mile, ohleduplně - zkrátka slušně, ale to, jak jsou někteří jedinci schopni se k ostatním chovat, to zkrátka zdravý rozum nechápe, ani trošičku.

Zrušme romantické slaďárny - dělají z nás naivky!

8. dubna 2015 v 17:00 | Cherrybumbum
Nemusí být ani vědecky dokázáno, že romantické filmy a písně jsou spíš naší, dámskou parketou. Pokud v kině při promítání nějakého nejnovějšího romantického snímku narazíte na nějakého muže, je na něm vidět, že je tam vyloženě jako za trest. Ani se mu nedivím - i já mám občas co dělat, aby mi nepřeskočilo ze všech těch plačících dívčin, které vytahují už pátý kapesníček, protože Chozé právě požádal Esmeraldu o ruku a vyznal jí lásku silnou jako trám. Ale i nepříliš romantický člověk jako já má své slabé chvilky.

"Protože, zlato, tvá duše nemůže nikdy zestárnout
Je věčná
A tvůj úsměv je
Navždy v mé mysli a mé paměti"


Zdroj: Youtube

Typologie kluků

17. března 2015 v 21:29 | Cherrybumbum
Nedávno jsme se všichni neskutečně pobavili nad článkem Typologie holek. Nyní je čas zaměřit se na naše ctěné polovičky, přece jen, aby to hošanům nebylo líto. ;)

1. Herní maniaci - Jejich den začíná ve 4 odpoledne, kdy se probouzí po nočním maratonu WOWka. Najedí se, talíř položí na hromadu nádobí vedle sebe, zapnou počítač a až do 6 do rána vydávají zvuky jako cvakání myši a klávesnice a maximálně se od nich jednou za čas ozve nějaká ta vulgarita nebo povzdechnutí, když jeho protivník použije nějaký super cheat.

2. Pan Casanova - kluk, který si najde záminku na balení nějaké holky snad ve všem. Od setkání v narvaném vlaku po půjčení tužky během přednášky. A samozřejmě - nikdy nemá "rozdělanou" pouze jednu slečnu. Pokud byste mu nenápadně nahlédli přes rameno během jeho smskování nebo psaní zpráv na Messenger, všimli byste si, že teď píše Adélce, pak překlikne na Terku, po ní na Vendulku a nakonec je tu ještě Bára. Hlavně, ať se pak hošan nesplete :D

"Proč jsou ty děti tak sprosté?"

15. března 2015 v 19:39 | Cherrybumbum
Dá se říct, že v dnešní době jsou čím dál mladší děti čím dál více vulgární. Toto úterý jsem jela konečně domů ze školy, před sebou vidinu báječných 5 dnů volna. Ve vlaku jsem si všimla, že již několikátý týden sedí na tom stejném místě malý kluk (asi tak 9 mu může být maximálně) a jako každé úterý sedí, má před sebou svůj obrovský dotykový telefon a kouká na nějaká videa. Nepřišlo mi na něm nic zvláštního, možná bylo i celkem zvláštní, že se vždycky potkáme ve stejném vagóně a na stejných místech. Tak čekáme až se vlak konečně rozjede a najednou přistoupí banda nějakých kluků. Fotbalistů. Všichni sprostí jak dlaždiči, tady to není jen o tom, že by u nich "vole" mohlo nahradit tečku. A tak se tak baví a baví a je to samé "p*čo, z**de, kre*éne...", až se to nedá poslouchat. Ale pak přichází něco ještě horšího. Ten kluk s obrovským mobilem najednou vstane, sedne si k nim a zeptá se: "Tak co, vy čů*áčkové, už jedete domů z tréninku?" A mě padla pusa pomalu až na zem.


Typologie holek

11. března 2015 v 23:14 | Cherrybumbum
U tohoto článku jsem se rozhodla, že se vykašlu na nějaký dlouhý úvod. Jen snad:

UŽ SE OPRAVDU MOC TĚŠÍM, AŽ SE DO MĚ 99 % HOLEK OBUJE, ŽE TATO TYPOLOGIE NENÍ PRAVDIVÁ A ŽE JSEM PĚKNÁ KRÁVA, KTERÁ PÍŠE NESMYSLY. ;)

1. Lehké fiflenky - do této skupiny patřím tak trochu i já. Holky, které prostě rády vypadají dobře. Líčí se, češou se, hezky se oblékají, snaží se mít i upravené nehty... Typické fiflenky. Ovšem tyhle holky znají nějaké hranice. Vědí proto, že je naprostý nesmysl se půlhodiny líčit jen proto, aby mohly jít vynést smetí nebo jim nedělá problém do krámku za rohem jít v teplákách. Proč taky? Jestli máme přitom potkat nějakého prince na bílém koni, tak ať se do nás zamiluje i bez paštiky na ksichtě. ;)

2. Těžké fiflenky - tyhle holky také rády vypadají dobře, ale až moc to přehánějí. Chodí pomalu i spát nalíčené - co kdyby náhodou v noci začalo hořet? Přece by na ulici nemohly vyběhnout jen tak přírodní! Jakmile si zlomí nehet, ví o tom celá místnost. A jakmile si jeden kus oblečení vezmou víc jak 2x, je to důvod k tomu se ho zbavit a rychle si jít koupit něco nového. V tom samém přece chodí jenom socky...

Nezávidím, jen se mi to nelíbí

27. února 2015 v 12:06 | Cherrybumbum
Závist, závist, závist.
S tímto slovíčkem se operuje snad každý den. Používá se ve všech možných pádech, jazycích a situacích. Co to vlastně znamená "závidět", je asi dost relativní pojem, jelikož, jak tak zjišťuji, to neví s jistotou nikdo. Ale všichni ho neustále používají, ačkoliv často v takových situacích, kdy se o nějaké závisti skutečně nedá mluvit ani zdaleka.

Já třeba závidím těm, kteří můžou udělat jakýkoliv ksicht a nevypadají při tom na fotce jako brambora před oloupáním.

Ženy patří jen k plotně a muži??

20. února 2015 v 22:26 | Cherrybumbum
Už jako malé děti jsme se setkali s tímto předsudkem - maminka na obrázku vaří, zatímco tatínek sedí u televize, nohy nahoře a pije pivo. Ano, takhle možná mohl vypadat obrázek v nějaké učebnici nebo knize pro předškoláky. Pak jsme nalistovali na další obrázek, zaměřující se na téma domácnost a opět jsme si mohli všimnout, že maminka buď opět vaří nebo uklízí či věší prádlo a tatínek si opět, s prominutím, válí prdel na gauči u televize. Maximálně vyměnil pivo za noviny.
Zdroj: http://cs323631.vk.me/v323631344/b1f5/41IbJyj35gk.jpg

Debilní kecy okolí, když hubneme

18. února 2015 v 13:18 | Cherrybumbu
Konečně jsme se do toho daly. Přestaly se cpát sladkým a tučným jídlem, začaly jsme chodit cvičit, pít čistou vodu, jíst zdravé a ,pokud možno, méně kalorické věci a máme zatím ze sebe neuvěřitelně super pocit. Občas máme co dělat, abychom neudělaly nálet na lednici (kde stejně kolikrát nic není), ale zatím se držíme. Ale pak jsou tu tací, kteří mají neustálou potřebu do nás rejpat, utahovat si z nás nebo nám dávat najevo, jak se jim naše změna životního stylu nelíbí. Však to moc dobře znáte...

"1. Hele, kašli na to, stejně to nevydržíš."
Kdo má v blízkém okolí takového člověka, ať pomyslně zvedne ruku TEĎ! Ano, doslova vidím ten prales zvednutých paží. A vlastně je to docela smutné, že kolem sebe máme lidi, kteří místo podpory nás hned shazují. Ale víte co? Kašlete na to. Nakonec - nikde není psáno, že pak dotyční nepřilezou, abychom se s nimi podělili o cenné zkušenosti, jak zatočit se svými kily navíc.

Zdroj: Facebook
 
 

Reklama