Kosmetika

Ovládni svou hřívu s Gliss Kurem

25. srpna 2015 v 20:33 | Cherrybumbum
Vždycky jsem se snažila, aby alespoň něco z mého těla mohlo být jakousi mojí vizitkou. Jelikož se nemůžu chlubit mírami top modelky ani dokonalou pletí, rozhodla jsem se pořádně rozmazlovat alespoň své vlasy.

A ani letní počasí se s mými vlasy příliš nemazlilo. Naopak díky němu byly vysušené jako sláma a rozlítané do všech stran. Hrubé a na první pohled nehezké. A ještě se rády zacuchávaly do nehezkých uzlíků, které se pak během několika málo okamžiků proměnily v jeden veliký zacuchanec. Opravdu krása, která každého zajisté uchvátila...

A jelikož mi Gliss Kur Hair Repair často zachraňoval ta blonďatá nebožátka na mé hlavě, neváhala jsem, a rozhodla jsem se je s přípravky této řady zkrotit i tentokrát. Konkrétně jsem si vybrala produkty "Thermo-Protect" a "Serum Deep-Repair".

Jak mě Dove ohromil se svými šampony?

19. srpna 2015 v 20:59 | Cherrybumbum
Ahoj všichni,
je tu další recenzní článek se zaměřením na kosmetiku. Tentokrát jsem se podívala na dvě novinky značky Dove, které se toto léto staly mými věrnými pomocníky.

Letos se totiž léto ukázalo opravdu v plné parádě. Hlavně, co se týče sluníčka. To nám na našich hlavinkách udělalo pěknou paseku. A v rámci ničení škod jsem tedy sáhla po speciálních šamponech, které se na pár týdnů nastěhovaly do naší koupelny. A jak moc jsem s těmito produkty byla spokojená? :)Provoň si léto novinkami od Playboy

11. srpna 2015 v 11:23 | Cherrybumbum
Nevím jak vy, ale já jsem přímo úchylná na všechny parfémy, deodoranty nebo sprchové gely značky Playboy. Proto jsem doslova skákala nadšením, když se mi v balíčku s produkty na testování a recenzování objevily i poslední kousky z této zajíčkové rodiny. Přesněji řečeno, když jsem na vrchu zásilky nalezla parfém a deodorant "Play it sexy - Pin up Collection". Dokázaly si mě i tyto produkty získat, nebo jsou černou ovcí této velice populární značky?

Recenze: Rexona Maximum Protect - Stress Control

5. srpna 2015 v 23:08 | Cherrybumbum
Léto je v plném proudu a aktuální teploty nás nutí myslet na to, jak zabránit nepříjemnému pocení a zápachu jím vyvolané. Jak se mi osvědčil antiperspirant "Maximum protection Stress control" od značky Rexona?
Tento přípravek slibuje až 48hodinovou ochranu. Je mým (možná) dobrým zvykem, podobné výrobky podrobit menším zátěžovým testům. A ani tento antiperspirant nějakému tomu testování neunikl.
První dojmy:
Pokud bych měla zhodnotit vizuální stránku produktu, tak na první pohled vypadá jako naprosto běžný, průměrný přípravek proti pocení. Ale jak se říká, v jednoduchosti je krása, navíc je zde daleko podstatnější to, co se nachází uvnitř.

Recenze: Dermacol Neon Hair Powder

15. července 2015 v 13:22 | Cherrybumbum
Znáte to - občas má člověk touhu udělat se svým vzhledem alespoň něco trochu výstředního, ale má strach, že výsledný efekt bude nejen hrozný, ale navíc ještě jen tak neodstranitelný. Já jsem vždy třeba toužila po vlasech, jako jednu dobu nosil můj oblíbený Jeffree Star. Ale každý to občas zažil - co sluší jednomu, nemusí sedět tomu druhému, takže jsem nakonec z této barevné změny vycouvala, protože jsem měla strach, že budu vypadat, dokud se to nevymyje, jako obrovský cupcake.

A pak mi jednoho dne přišly do rukou nové barevné pudry na vlasy od značky Dermacol. Říkala jsem si, že je prostě musím vyzkoušet!

Dermacol 16h Lip Colour - zátěžový test

5. března 2015 v 21:54 | Cherrybumbum
Téměř každá dívka mi dá za pravdu, že je opravdu náročné, sehnat lesk na rty či rtěnku, kterou nemusíme každou chvíli upravovat či znovu aplikovat. Líbání, jídlo, pití... to je jen drobný výčet činností, pro které nemají naše kosmetické vychytávky na rty příliš velké pochopení. Ale Dermacol nyní přišel s novou revoluční barvou na rty, která by na našich pusinkách měla vydržet až 16 hodin, neměla by se obtiskávat a dokonce ani rozmazávat. Co je na tom pravdy jsem se rozhodla zjistit ve svém "zátěžovém testu".

Aussie 3 Minute Miracle Reconstructor + můj příběh

28. ledna 2015 v 15:37 | Cherrybumbum
Vždycky jsem si myslela, že vlasy jsou jen dlouhé nebo krátké, mastné nebo umyté, vlnité nebo rovné. Že vlasy jsou prostě jen vlasy a tečka. Nikdy jsem příliš nevěřila všem těm reklamám, které nám slibovaly hedvábně hebké vlasy, velký objem nebo prostě jen "krásné vlasy bez lupů". Byla jsem na svoje blonďaté háro celkem i pyšná, byť už asi 8 let kromě návštěv u kadeřnice nepoužívám k jejich vyšušení fén a když mám hodně špatný den, jsem schopná jít spát i s čerstvě umytou, ale hlavně morkou hlavou. Ale naivně jsem si vždycky myslela, že tohle prostě nějak nemůže být poznat. Až do chvíle, kdy jsem jako doprovod vyrazila s kamarádkou do jednoho nejmenovaného pražského studia, které se zabývá prodlužováním vlasů.

Když jsme dorazily na místo, nejprve jsem musela odmítnout vtipnou otázku, zda tam náhodou svoje vlasy nechci nechat. Přece jen jsem měla 2 měsíce před maturitním plesem, takže taková možnost vůbec nepřicházela v úvahu. Pak ovšem nastala další otázka, na kterou do smrti nezapomenu: "Slečno, že vy jste šla večer spát s mokrou hlavou a ráno jste měla vlasy tak zacuchané, že jste je musela rozčesat násilím?" V tu chvíli mě polilo horko, protože přesně tohle všechno jsem právě udělala. Po příjezdu domu jsem se na své úžasné vlasy podívala znovu a v zrcadle viděla, jak moc doslova křičí o pomoc.

Až mě překvapuje, že jsem si té slámy, kterou jsem měla na hlavě, nevšimla už dřív...

Zepter Swiss Nature Hand & Nail Treatment Cream

16. července 2014 v 13:00 | Cherrybumbum
Přiznám se, že jsem nikdy příliš netíhla k jakýmkoliv krémům na ruce. Vždy jsem po jejich použití měla pocit, že mám ruce akorát pěkně umaštěné, nebyla jsem schopná si pak otevřít třeba lahev s vodou a vzít pak do rukou nějaké papíry, aniž by na nich pak zbyly jen mastné stopy, nebylo možné. Proto jsem nejprve neskákala radostí, že jsem dostala za úkol ozkoušet zrovna krém na ruce. Ale třeba mě nakonec překvapí, říkala jsem si.

Dneska si budeme povídat o krému na ruce "Swiss Nature Hand & Nail Treatment Cream" značky Zepter. Jak moc na mě zapůsobil? Má nějaké mouchy? Dokázal se probojovat ke mě do kabelky nebo jen bezmocně leží na polici a čeká, až kolem něj náhodou projdu a použiju ho?

Zdroj: ZDE
 
 

Reklama