Krásná.cz l moje tvorba

Vše o tvé první brigádě

17. ledna 2015 v 12:00 | Cherrybumbum
Odbilo tvých sladkých 15 let a kromě tvé první občanky se před tebou nabízí nová zkušenost: Brigáda. Do teď si mohla za peníze pomáhat maximálně sousedům hlídat děti nebo venčit pejsky, ale teď už můžeš oficiálně nastoupit do pracovního procesu. Na co si dát pozor, co všechno čekat a co dělat proto, aby se tvá první práce nezměnila v noční můru - o tom všem se dočteš v tomto článku.

Neboj se článků o sexu

21. října 2014 v 14:13 | Cherrybumbum
Asi není žádnou novinkou, že nás nepřinesla vrána nebo čáp - nebo pardon, pokud jsem vám teď nechtěně prozradila nějaké tajemství. Dennodenně na internetu, v časopisech, v televizi, mezi kamarády narážíme na jedno z nejrozšířenějších témat vůbec: Sex. Pro někoho už naprosto běžnou záležitostí, někdo se tomuto okruhu vyhýbá naprostým obloukem, protože má pocit, že se ho to vůbec netýká. Čas od času ale také pod různými internetovými články, zaměřenými na tuto tématiku, narážím na názory, že něco takového je projevem nějaké úchylnosti a že např. na dívčím webu to vůbec nemá co dělat. A to bych nebyla já, abych se k tomu nějak nevyjádřila.

Pro-ana blogy - šílenost nebo nebo jen touha po dokonalosti

25. července 2014 v 22:08 | Cherrybumbum
Je to další blogový fenomén. Holky, které na blog přidávají své denní "jídelníčky", pláčou nad každým přibraným gramem, které cvičí jako o život nebo si, nedej bože, strkají prsty do krku. Takhle přesně je vidíme my, nezasvěcení čtenáři, kteří právě teď do sebe tlačí chipsy a zapijíme je coca colou. Ano, i já jsem pro-ana blogerky odsuzovala, jen si vzpomeňte na můj článek: "Blogerky, které mi (a nejen mně) pijí krev!" Ale každá věc má svůj důvod a tak jsem se rozhodla zjistit, co přivedlo tyto slečny na jejich cestu za perfektní váhou.

Zdroj: TADY

7 důvodů, proč nezačít hubnout

15. července 2014 v 12:37 | Cherrybumbum
Ať si to, my holky, přiznáme nebo ne - jsme dost přecitlivělé, co se týče otázky naší postavy. Nejprve máte pocit, že můžete sníst na posezení třeba tunu čokolády a nepřiberete, ale pak stačí malá negativní reakce na váš roztomilý špíček na břiše a propadáte v depresi. Neříkejte, že se vám tohle nikdy nestalo ;)
Rozhodla ses teď ještě na poslední chvíli zhubnout do plavek, a tak držíš různé diety nebo dokonce hladovíš?! A proč? Nejsi doufám jako spousta holek, které to dělají protože...:

Nevěříš si? Seznam se s Rickem, cheerleaderem na invalidním vozíku!

16. srpna 2013 v 19:44 | Cherrybumbum
"Jmenuji se Rick. Před pár lety jsem v kolenou začal cítit takové bolesti, díky kterým dnes musím být na invalidním vozíku, protože je pro mě delší chůze příliš bolestivá. Ještě před tím jsem byl cheerleader a myšlenky, že bych se tohoto sportu měl vzdát, mě ničily." Tak začíná vyprávění Ricka Rodgerse, muže, který díky svému odhodlání změnil pohled na současný cheerleading a dokázal motivovat spoustu těch, jako je on, aby se nevzdávali svých snů.

Na střední škole jsem přišla o své kamarádky ze základky

30. června 2013 v 22:32 | Cherrybumbum
Prohlížíš si fotografie ze své bývalé školy, na kterých se šťastně usmíváš s kamarádkami a vzpomínáš, jak to bylo krásné?
Vzpomínáš si, jak jste spolu kdysi dávno běhávaly venku, probíraly spolu nejrůznější problémy a teď spolu nekomunikujete? Přemýšlíš v čem je problém? Tak se podívej, která situace se nejspíš stala právě tobě.
 
 

Reklama