Recenze

Tajemství únorového Brandnooz boxu

17. března 2016 v 22:36 | Cherrybumbum
Nevím, jak to ti lidé v Brandnoozu dělají, ale i tentokrát mi jejich zásilka dorazila ve chvíli, kdy jsem měla pocit, že ten den bude další z těch divných. Zrovna jsem si seděla v pokojíčku plném kuchyňských spotřebičů, jelikož jsme v té době rekonstruovali kuchyň. Krabici s pizzou jsem tak díky nedostatku místa měla položenou na židli, sama jsem s notebookem a knihami seděla na zemi, a během tohoto oběda jsem přemýšlela, co s načatým dnem. A do této zvláštní situace přišla zelená zásilka plná dobrot na testování.

Boxík tentokrát obsahoval tři nápoje, brambůrky, čaj, majonézu... a co Vám to vlastně prozrazuji už teď? Koukejte si přečíst celý článek!

(Na začátek se ještě moc omlouvám, že některé fotografie nejsou žádná hitparáda. Bohužel, když Vám selže technika ve chvíli, kdy máte fůru testování před sebou, tak se holt musíte spolehnout na starší pomocníky - třeba vytáhnout svůj růžový foťák, který si fotí podle nálady. :D)

Co přinesl lednový Brandnooz box?

5. února 2016 v 22:42 | Cherrybumbum
Všechno je jednou poprvé. A včera bylo zrovinka to poprvé, kdy mi přišel můj Brandnooz box, který ukrýval několik potravinových překvapení. Jaké bylo mé první rozbalování, ochutnávání a zkoušení? Které výrobky zaujaly, a které naprosto propadly? Více v článku.

 
 

Reklama

Rubriky