Svět celebrit mýma očima

Názory na názory... Majk Spirit

10. srpna 2014 v 0:32 | Cherrybumbum
Dneska, v době všemocného internetu, má každý naprosto neomezenou šanci vyjádřit svůj názor. Nejvíce je to vidět ve všech těch diskuzích, kde mám občas pocit, že tam ti lidé soutěží o titul "Trouba roku". Mezi tyto diskuze často patří i komentáře na Youtube, které, jak jednou řekli Viralbrothers, mají "vysokou informační hodnotu". K těmto příspěvkům se dnes hodlám vyjádřit, a to proto, že se budeme zabývat osobou, kterou většina z nás zná jako Majka Spirita.

Zdroj: Youtube.com

Hlas Československa mýma očima!

13. června 2014 v 0:51 | Cherrybumbum
Velké dusno. Tak by se na úvod dal popsat 3. finálový večer pěvecké soutěže "Hlas Československa". V hale, kde se teplota pohybovala na nepříjemně vysokých hodnotách, bylo cítit napětí ze všech stran. Aby taky ne, když se rozhodovalo o tom, kdo se vlastně (ne)dostane až do vysněného Velkého finále. Ale vezmeme celý večer hezky popořádku.

Když jsem ve středu 11. června absolvovala cestu do barandovských ateliérů na přímý přenos této show, netušila jsem, jak moc nezapomenutelný zážitek to pro mě nakonec bude. Když jsme se konečně dostali na svá místa, dostali jsme pak všichni instrukce, kdy (a taky jak!) máme tleskat, dále poučení o ignorování kamery, byť by nám kroužila přímo před obličejem - zkrátka, všechny ty poučky, které každý účastník nějakého toho přímého přenosu už někdy slyšel. Před začátkem tohoto kola jsme měli možnost i vidět živý vstup do Televizních novin a najednou bum, a bylo to tady.

Úvodní vystoupení bylo tentokrát v podání Elišky Mrázové, která si pro tento večer vybrala píseň "Love the way you lie" od rapera Eminema a Rihanny. Troufám si říct, že Eliška všechny překvapila svým pokusem o rap, který sklidil chválu, ale bohužel i kritiku. Který způsob hodnocení si ve skutečnosti zasloužila? Ať si každý zhodnotí sám v hlavě. :) Bohužel pro Elišku, její zpěv ani rap už v této soutěži neuslyšíme. Diváci rozhodli, že do Velkého finále postoupí její týmová kolegyně.

Zdroj: youtube.com - The Voice Slovakia

Můj názor na (současnou) Miley Cyrus!

28. října 2013 v 21:43 | Cherrybumbum
Miley Cyrus. Jméno, které je v poslední dobou zmiňováno snad ve všech pádech. Ať už v dobrém nebo v tom špatném slovasmyslu. Jedni jí obdivují i poté, co ze sebe přestala dělat přeslazenou puberťačku Miley Stewartovou, jiní jí nazývají obyčejnou štětkou, která se snaží napodobit Lady Gaga a podobné hvězdičky. Co si o ní myslím já?
V první řadě - někteří z vás už byste měli smířit s tím, že zkrátka a dobře už vyrostla. Nemůže přece žít ze slávy, kterou jí přinesl Disney Channel a její nejznámější role Hannah Montany, ještě v sedmdesáti.

Proč nejsem Directionérka?

25. června 2013 v 19:51 | Cherrybumbum
Kdo by se snažil tvrdit, že v životě neslyšel o One Direction, je buď pěkný lhář a nebo strávil posledních pár let odříznut od civilizace. "Moderní" náctileté slečny tento boyband neskutečně baví, kluci jim většinou nadávají do buzerantů a my ostatní si jich prostě jen nevšímáme. Určitě teď všechny fanynky bude zajímat, proč nepatřím k nim a nepřidávám sem jejich fotky s miliony srdíčky a každého hatera neusazuji slovy, jak mu určitě děsně závidí. Zkusím to tedy poněkud stručněji (protože dlouhé články nikdo nečte) vysvětlit.
 
 

Reklama